Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Дали имаат некаква улога парите при избор на партнер??

Go down

Дали ви се битни парите при избор на партнер?

20% 20% 
[ 1 ]
80% 80% 
[ 4 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 5

Дали имаат некаква улога парите при избор на партнер??

Пишување by Vampo on Чет Мај 14 2009, 22:28

Што мислите дали е битно ова при избор на партнер??

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имаат некаква улога парите при избор на партнер??

Пишување by Dekoman on Чет Мај 14 2009, 22:32

За мене не ми значат многу парите, бидејки ако типката нема во главата или и шета газот, што ке ми е таква

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имаат некаква улога парите при избор на партнер??

Пишување by Maja on Чет Мај 14 2009, 23:42

мене не ми значат парите само љубовта...

Што ке ми се пари ако немам љубов ..како мошам со некој да бидам ако ми е гаден само за пари ? не ми е јасно , но браво за тие што можат јас лично не можам и не сакам да бидам со некој за пари зашто парите се сеа ги имаш утре ги немаш а љубов ке имаш секогаш со таа личност што ја сакаш ...
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имаат некаква улога парите при избор на партнер??

Пишување by Vampo on Чет Мај 14 2009, 23:44

браво злато мое топ пост најтоп од сите ке ти дадам репутација за ова MWA

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имаат некаква улога парите при избор на партнер??

Пишување by Maja on Чет Мај 14 2009, 23:46

ај не ми рекламирај постови ок и репутациии Smile..
кажи ти што мислиш а не да коментираш за други т.е. за мене дали ми бил постот добар или не Very Happy:D:D
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имаат некаква улога парите при избор на партнер??

Пишување by Manakence_SK on Пет Мај 15 2009, 02:29

Deko напиша:За мене не ми значат многу парите, бидејки ако типката нема во главата или и шета газот, што ке ми е таква

Точно така

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имаат некаква улога парите при избор на партнер??

Пишување by Ficmkd on Вто Јун 09 2009, 15:33

Да ве прашам нешто... дали би трпеле (у смисол не би јаделе) само заради љубов? O_o јас искрено не... мислам дека многу луѓе би постапиле исто само или уште незнаат или несакаат да признаат... За да ви дообјаснам ќе ви пишам еден Quote на англиски се надевам дека ќе го разберете не е мн сложен "What kind of selfish jerk wouldn't take advantage of that??"

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали имаат некаква улога парите при избор на партнер??

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот