Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Што ви се има случено оваа недела

Go down

Што ви се има случено оваа недела

Пишување by Manakence_SK on Пон Јун 01 2009, 19:34

Што ви се има случено оваа недела, не зависно дали било арно, или лошо

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се има случено оваа недела

Пишување by Vampo on Пон Јун 01 2009, 22:28

боље да не почнуам да кажуам...едноставно подобро е да не си јас!!!

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се има случено оваа недела

Пишување by fraerce on Чет Јун 04 2009, 13:02

Поубаво да не сте на мое местоооооооооо. Прво и основно ми почна сесија на факулетет како и на сите што се на државните факултети, два дена пред полагање, удри гром некаде во близина кај мене, и ми го прегори модемот, мониторот, и телевизорот. Ама ок е, све се среди и сега е во ред Very Happy
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се има случено оваа недела

Пишување by Maja on Чет Јун 04 2009, 23:49

аууууууууу жално...
Мене се ми се деси ама не е за кажување ..хаха се шалам се по старо е нема ништо ново и нешто невообичаено..
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се има случено оваа недела

Пишување by Ficmkd on Пет Јун 05 2009, 00:23

хахаха маја исто и кај мене Smile по цел ден си кулирам со ништо не се замарам.... денес бев у охрид топ беше и тоа

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се има случено оваа недела

Пишување by Manakence_SK on Пет Јун 05 2009, 11:26

Абе МАТУРАНТ еден, КНИГАТАААААА, не ми шетај многу многу

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се има случено оваа недела

Пишување by fraerce on Сре Јун 10 2009, 14:36

Барам до денес ништо специјално.....
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се има случено оваа недела

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 11 2009, 00:22

Damn досадно е да учиш >.<

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се има случено оваа недела

Пишување by Maja on Пон Јун 29 2009, 04:43

па видовме со влатко еже у парк.. слабееме со благо Very Happy трчаме да ослабеме низ хиподром хаха и тоа ...ммм.. тоа е за во јавност хахаха
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се има случено оваа недела

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 09:32

мене оваа недела ми се случија многу ствари али ке издвојам една:Игравме фудбал и дадов гол ко Марадона и Меси(го омесиле и го мрзам) и се палев ко луд од центар тргнав издриблав 7 души и бап аголче
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се има случено оваа недела

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 29 2009, 09:48

Ништо важно осем тоа што денес ќе идам да си ја зеам картицата... последната Very Happy

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што ви се има случено оваа недела

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот