Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Vampo on Чет Јун 04 2009, 12:17

моментално пијам само кафенце Smile а вие?

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 04 2009, 12:33

Кога седам пред комјутер не јадам ништо бидејки мразам да имам трошки околу тастатура, а за пиење вода, сок... зависи во кој период од денот сум пред комјутер

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Maja on Чет Јун 04 2009, 23:53

пијам само сок или вода ...
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Ficmkd on Пет Јун 05 2009, 00:25

Јас вода пијам обично ... некад сок... и маја ако ми праи кафе... тоа

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Vampo on Пет Јун 05 2009, 00:35

темата е :

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

значи у моментот што јадете/пиете Smile
јас јадам колаче винчини Smile

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Maja on Пет Јун 05 2009, 02:33

а за мене винчини ???
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Maja on Пет Јун 05 2009, 02:44

лелелел ...фико само ме фали еј а влатко не.. Sad
Иначе фико не ме фали толку ке ме викне некој друг да му варам кафе... хаха
Фико имас пуса од мене и фала што ме фалиш...
папа ... Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Ficmkd on Пет Јун 05 2009, 10:29

Добро лалеск не ме убивај..... извини

сега ништо не ни јадам не ни пијам

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Dekoman on Саб Јун 06 2009, 12:46

пфф...знам и цели ручеци пред комјутер да ги изедам....јбг коа те мрзи да местиш маса и да раскренеш после.... Very Happy

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by fraerce on Саб Јун 06 2009, 16:42

Јадам цреши и постирам
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Vampo on Саб Јун 06 2009, 19:26

кафенце и колачиња мммммммммм

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Dekoman on Саб Јун 06 2009, 19:28

БАШ МОМЕНТАЛО ЈАДАМ "TEA RINGS" И ПИЈАМ СОК ОД ПРАСКА! Very Happy

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Ficmkd on Саб Јун 06 2009, 20:39

Ништо !!!!

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Vampo on Нед Јун 07 2009, 13:12

турско кафе топ!

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Manakence_SK on Нед Јун 07 2009, 13:44

Пијам Кока Кола,

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Maja on Нед Јун 07 2009, 13:54

наполитанче јадам Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Manakence_SK on Нед Јун 07 2009, 14:05

Maja напиша:наполитанче јадам Very Happy

наздравје Доручек Very Happy:D:D

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Maja on Нед Јун 07 2009, 14:27

хахахахха фала повели брат ми ке ти дадам наполитанче и тебе Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Dekoman on Нед Јун 07 2009, 17:20

Бреј само едно наполитанче??
ја ке го изедев додека го пишував тоаVery Happy

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 07 2009, 17:22

хахахаха скржава е маја особено за благо кога се работи иначе ја сеа јадам едно благо unknown ама топ е

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Maja on Нед Јун 07 2009, 19:20

е сеа фико си против мене... јас скржава ???се сто ти купува Very Happy
лошко едно мало дете...
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 07 2009, 21:09

Не реков ништо против тебе само реков дека за благо ти си скржава.. не даваш благо сама ќе го изедеш цело ама нема да дадеш...

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Manakence_SK on Нед Јун 07 2009, 22:33

хехехехе, кога ке ти се најави маја за на гости, МОРА ДА ИМАШ благо , инаку јадам некој чајни колачи

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Maja on Пон Јун 08 2009, 03:03

еј ме направивте термит за благоооо
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 08 2009, 08:20

хахахахахахахаха

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот