Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Сакате Алкохол

Go down

Сакате Алкохол

Пишување by Manakence_SK on Саб Јун 06 2009, 01:18

Сакате алкохол...Кој...Колку Често Го Конзумирете... Во Колкави Количини

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакате Алкохол

Пишување by Dekoman on Саб Јун 06 2009, 12:42

пфф....релативно е...зависи од пригодата и друштвото...нормално дека сакам!

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакате Алкохол

Пишување by fraerce on Саб Јун 06 2009, 16:46

Па ретко пијам, евентуално во некоја специјална прилика, и тоа чаша - 2 мах
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакате Алкохол

Пишување by Vampo on Саб Јун 06 2009, 19:39

па за потопло време најдобро е пивце иначе не пијам многу али во добро друштво секако дека би си дозволол малце повеќе

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакате Алкохол

Пишување by Ficmkd on Саб Јун 06 2009, 20:43

Кога сум со шпиуни ич иначе може пивце или две... зависи од друштво музика и пригода Very Happy

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакате Алкохол

Пишување by Manakence_SK on Нед Јун 07 2009, 12:26

Ficmkd напиша:Кога сум со шпиуни ич иначе може пивце или две... зависи од друштво музика и пригода Very Happy

А како ги познаваш шпиуните Very Happy:D:D

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакате Алкохол

Пишување by Maja on Нед Јун 07 2009, 13:45

шпиунот јас ? Very Happy
A jaс пијам зависи на расположение и друство иначе порано повеке пиев хаха се каменисував ос сеа ама нормално годините си го права своето остарев сеа затоа помалку пијам....
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакате Алкохол

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 07 2009, 16:57

Хахаха шпиуни лесно се познаваат.... Сомнителна фаца.. гледа често накај тебе.... ти го посматра секој чекор... не се замара он како изгледа се додека го гледа секој твој потег... а тоа ако неможеш да го забележиш до тебе ќе да е Very Happy (oсем ако е педер тоа е друго) хахахаха

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакате Алкохол

Пишување by fraerce on Вто Јун 09 2009, 23:00

Ficmkd напиша:Хахаха шпиуни лесно се познаваат.... Сомнителна фаца.. гледа често накај тебе.... ти го посматра секој чекор... не се замара он како изгледа се додека го гледа секој твој потег... а тоа ако неможеш да го забележиш до тебе ќе да е Very Happy (oсем ако е педер тоа е друго) хахахаха

lol! lol! lol! lol! lol!
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакате Алкохол

Пишување by Maja on Пон Јун 29 2009, 04:36

деновиве треба да се начукам...редно е Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакате Алкохол

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 29 2009, 09:45

ц ц ц ц ц ц ц ц заврши испити и одма да пиеш а?

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакате Алкохол

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот