Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Читате Додека Сте Во ВЦ?

Go down

Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Manakence_SK on Саб Јун 06 2009, 01:19

Читате Додека Сте Во ВЦ?

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Dekoman on Саб Јун 06 2009, 12:41

hahaha....citam na samponite i takvi stvari
hahahaha

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Admin on Саб Јун 06 2009, 15:06

Вест е најдобар за у ВЦ Very Happy

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by fraerce on Саб Јун 06 2009, 16:41

ДААААААААА, Обивката Од Тоалет Хартијата Very Happy:D:D
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Vampo on Саб Јун 06 2009, 19:34

Good Boy напиша:hahaha....citam na samponite i takvi stvari
hahahaha

хаха исто и јас читам тоа Smile
п.с. пишуај кирилица Smile

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Ficmkd on Саб Јун 06 2009, 20:40

Решавам крстословки хахаха

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Manakence_SK on Саб Јун 06 2009, 22:19

Ficmkd напиша:Решавам крстословки хахаха

Колку долго с***ш Very Happy ?, или идеш намерно во вц, да решаваш ???

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 07 2009, 16:53

Не идам за да решавам ама кога више сум таму се оставам по 20 минути хахахаха...

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Dekoman on Нед Јун 07 2009, 17:18

да не земаш и телефон коа си таму, у случај да не знаеш некој збор, па за помош?
ИЛИ ВИКАШ ОД WC?
Very Happy:D

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 07 2009, 17:21

хахахахахаха обично викам али никој не слуша и така дека ќе го пуштам системот до даска за да си слушам музика внатре ^^ иначе има решение доле а јас не се замарам многу ако остане и повеќе решавам судоку досадни се тие крстозборите све едно исто.. .кога ќе осетам дека сум го испотил тоа капакот станувам хахаха

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Dekoman on Нед Јун 07 2009, 17:24

Ficmkd напиша:хахахахахаха обично викам али никој не слуша и така дека ќе го пуштам системот до даска за да си слушам музика внатре ^^ иначе има решение доле а јас не се замарам многу ако остане и повеќе решавам судоку досадни се тие крстозборите све едно исто.. .кога ќе осетам дека сум го испотил тоа капакот станувам хахаха

хахахахахахахахах lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 07 2009, 17:25

^^ што да праам искрен сум

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Dekoman on Нед Јун 07 2009, 17:26

ах, ке прашав плус нешто ама ептен ке биде, да не кажам ГРОЗНО, така да само ке се изнасмеам уште еднаш!!!
а што праиш зимоска, коа ти треба само пола саат да ја загрееш даската??
хахахаха, ЗАКОН!!! lol!

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Читате Додека Сте Во ВЦ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот