Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Поздрави ~ Честитки ~ Желби ~ Родендени

Go down

Поздрави ~ Честитки ~ Желби ~ Родендени

Пишување by Manakence_SK on Нед Јун 07 2009, 15:39

Посакајте, честитајте....

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави ~ Честитки ~ Желби ~ Родендени

Пишување by fraerce on Нед Јун 07 2009, 15:40

Сабајле телевизирот ми беше пуштен на БТР, и ги прочитав следниве желби:

(Имињата се измислени, не ми текнуваа како беа)

Дедото Спасе и Бабата Спесејца, на внукот Спасе му честитаат ново изградена куќа со песната: Запалила ти се куќа синко

исто така имаше уште еден

Дедото Спасе и Бабата Спесејца, на внукот Спасе му пожелуваат среќен пат во Америка со песната: Иди синко не враќај се
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави ~ Честитки ~ Желби ~ Родендени

Пишување by Maja on Нед Јун 07 2009, 20:15

ахаххахаха
на бтр има премногу забегани желби...
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави ~ Честитки ~ Желби ~ Родендени

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 07 2009, 21:19

Поздрав од Младоженецот до гостите со песната Од каде дојдовте да не дојдете

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави ~ Честитки ~ Желби ~ Родендени

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Вто Јун 30 2009, 13:47

хахахахахахахахахахаха лелеле топ честитки
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави ~ Честитки ~ Желби ~ Родендени

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Вто Јун 30 2009, 13:48

поздрав до сите лажговци со песната no more lies
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави ~ Честитки ~ Желби ~ Родендени

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Вто Јун 30 2009, 13:49

Ficmkd напиша:Поздрав од Младоженецот до гостите со песната Од каде дојдовте да не дојдете
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави ~ Честитки ~ Желби ~ Родендени

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот