Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Cech najbolje golman u svet

Go down

Cech najbolje golman u svet

Пишување by Petr Cech=Mihe!!!!! on Нед Јун 07 2009, 22:52

o_O povtorno se povtoruvaat 2006,2007,2008 i sea 2009 PETR CECH 4 pati po red najdobar golman vo svet Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D amg se palkam ej!!!!!! Very Happy Very Happy farao king cheers cheers cheers
avatar
Petr Cech=Mihe!!!!!
дебитант
дебитант

Број на мислења : 5
Join date : 2009-06-06
Age : 22
Местолокација : Skupi

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Petr Cech=Mihe!!!!! on Нед Јун 07 2009, 22:53

koj ima neso protiv ajde na duel da go resam!
avatar
Petr Cech=Mihe!!!!!
дебитант
дебитант

Број на мислења : 5
Join date : 2009-06-06
Age : 22
Местолокација : Skupi

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 07 2009, 23:14

Тооо звер Smile само така хахахаха ко братучет да си ми

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Manakence_SK on Пон Јун 08 2009, 00:24

Petr Cech=Mihe!!!!! ПИШУВАЈ НА КИРИЛИЦА

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Dekoman on Пон Јун 08 2009, 00:57

Manakence_SK напиша:Petr Cech=Mihe!!!!! ПИШУВАЈ НА КИРИЛИЦА

БРЕЈ ВИЕ АДМИНИСТРАТОРИТЕ НЕ ДОЗВОЛУВАТЕ НИ МАЛКУ ЛАПСУЗ, ШТО ДЕКА 2/3 ПОСТА ИМА НА ЛАТИНИЦА БРЕЈЈЈ afro

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Vampo on Пон Јун 08 2009, 01:31

Добар е Чех али мислам дека Акинфеев е подобар Smile

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Manakence_SK on Сре Јун 10 2009, 15:21

Good Boy напиша:
Manakence_SK напиша:Petr Cech=Mihe!!!!! ПИШУВАЈ НА КИРИЛИЦА

БРЕЈ ВИЕ АДМИНИСТРАТОРИТЕ НЕ ДОЗВОЛУВАТЕ НИ МАЛКУ ЛАПСУЗ, ШТО ДЕКА 2/3 ПОСТА ИМА НА ЛАТИНИЦА БРЕЈЈЈ afro

Абе нека има неколку постови, не е тоа проблем, туки да се реагира на време, да не стане навика и сите постови понатаму да бидат на латиница

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Нед Јун 28 2009, 16:45

точно е ова напишано...
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Manakence_SK on Нед Јун 28 2009, 21:18

Gago&Mihe напиша:точно е ова напишано...

На што мислиш ?

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 11:10

За Чех дека е најбоље голман у свет ЧЕЛЗИ ЗАСЕКОГАШ!!!
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Вто Јун 30 2009, 13:46

cheers
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Vampo on Вто Јун 30 2009, 14:13

Брат ѕвер е Чех али Акинфеев е боље Smile

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Вто Јун 30 2009, 14:15

вампо абе како имаш тоа одоздоле левел 60 итн. ја си напраив и го ставив кај потпис и нејке!
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Manakence_SK on Вто Јун 30 2009, 14:17

има опција за уклучување на потпис, да не ти е исклучено тоа

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Vampo on Вто Јун 30 2009, 14:18

ај сеа пиши пост
да видиш

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Вто Јун 30 2009, 14:20

сеа да видам
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Manakence_SK on Вто Јун 30 2009, 14:21

еве го бе, се појави Very Happy

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Вто Јун 30 2009, 14:24

вововофдагоадфјгаодгјдаоф се палам еј фала фала фала
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот