Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Членот над мене...

Go down

Членот над мене...

Пишување by Vampo on Вто Јун 09 2009, 18:49

напишете нешто за членот над вас ... јас неам за кој да пишам пошо прв ја праам темава али кој ке пише после мене треба да напише нешто за мене, а друг под него за него итн итн...

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Manakence_SK on Вто Јун 09 2009, 18:51

Членот над мене ми е потенцијален зет SmileSmileSmile

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Vampo on Вто Јун 09 2009, 18:58

^ не сум го видел 100 години!!!

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Manakence_SK on Вто Јун 09 2009, 19:54

^му ветив дека ке му идам на кафе уште пред 3 месеци.....

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by fraerce on Вто Јун 09 2009, 22:48

^Низ град вози, многу споро..... не ЛОШО, споро
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Maja on Чет Јун 11 2009, 00:21

не го знам човекот хаха
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 11 2009, 00:27

Многу лоша девојка... не се закачај со неа ^

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Maja on Чет Јун 11 2009, 00:59

фико е многу лошо дете ...кое ми бара кафе само ... и јадеме заедно патлиџанчиња...пиеме сок...и му е брат на Влатко златото мое
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Vampo on Чет Јун 11 2009, 01:02

^ прееска ја шетав низ лептокарија

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Maja on Чет Јун 11 2009, 01:42

еј да не беше обратно хаха
Иначе типов ми е дечко Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 03:02

^ Ми е мн добра другарка, да речам постара ДАДА

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Maja on Чет Јун 11 2009, 03:41

најдобар другар и помал брат ,кој ретко ме слуса а тоа некад ме нервира Very Happy те сакам брат ми Razz
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 10:40

Maja напиша:најдобар другар и помал брат ,кој ретко ме слуса а тоа некад ме нервира Very Happy те сакам брат ми Razz

Не лажи дека ретко те слушам, никогаш не те слушам Razz

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Vampo on Чет Јун 11 2009, 11:52

^ многу го поштуем Smile и стално ја реметиме маја заедно хахах

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 12:37

^Ама ја реметиме...... од тоа што си ја сакаме.... не поради друго.....

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Членот над мене...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот