Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Без што не можета да издржите

Go down

Без што не можета да издржите

Пишување by Manakence_SK on Сре Јун 10 2009, 00:28

Без што не можете да издржите


Јас лично без музика

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Без што не можета да издржите

Пишување by Admin on Сре Јун 10 2009, 01:42

абе можам без ништо!!! ништо не ми треба

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Без што не можета да издржите

Пишување by Vampo on Сре Јун 10 2009, 14:13

Admin напиша:абе можам без ништо!!! ништо не ми треба

дај жити све малце поопширно кажи Smile
се кладам дека неможеш без храна вода и воздух така да твојава изјава паѓа у вода Smile

што се однесуа до мене освен од основните потреби (вода храна воздух и сл) неможам да си го замислам животот без кафе,крема за раце, рексона антиперспирант, сок (газиран секаков освен швепс) четка за заби, МАЈА, компјутер , патики и ако ми текне нешто ке допишам

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Без што не можета да издржите

Пишување by fraerce on Сре Јун 10 2009, 14:24

ауфффффффффф без што.........., па од каде да знам, бидејки не сум се нашол во таква ситоација....освен без основните потреби, како што е храна и вода, како што се потреба за сите, мислам дека не би издржал без мобилниот тел..... не дека сум толкав зависникот од телефонот, туку ме фаќа некоја хистерија ако незнам колку е сааат, а се навикнав на телефонот да гледам, значи мислам дека не би можел без него
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Без што не можета да издржите

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 11 2009, 00:15

>.< јас можам да идам сеа у пуст остров и да си живеам.

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Без што не можета да издржите

Пишување by Maja on Чет Јун 11 2009, 00:47

јас не можам без вода храна воздух... потребни сретства за лична хигиена и козметика и други женски ствари... и без Влатко...
п.с го ставив последен влатко зашто и он ме стави последна у неговиот список...
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Без што не можета да издржите

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 03:17

Ама маја знаеш како викаат НАЈСЛАТКОТО на крај доаѓа.

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Без што не можета да издржите

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 11 2009, 15:38

-_-

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Без што не можета да издржите

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот