Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Пуст Остров

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Пуст Остров

Пишување by Manakence_SK on Сре Јун 10 2009, 00:29

Без кој три работи не би можеле да преживеете на пуст остров

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Admin on Сре Јун 10 2009, 01:41

без жени, без жени и без жени!!! Very Happy

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by fraerce on Сре Јун 10 2009, 14:25

Добро друштво, многу вода, прибор за бричење
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 11 2009, 00:16

Damn кажи кај има пуст остров ја одма идам... само треба да работам за карта зошо у последно време сум 0 у кешови... Ај у курац од карши уште еден розов избор... damn избегав од темата

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 03:00

Еј дечки имам идеја, цел форум да се пријави на преживеани, ем карта, ем пуст остров, ем по наши правила ќе играме Very Happy:D:D

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 11 2009, 15:35

хахахаха треба жени... не иде све мужи

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 16:29

СЕ БАРААТ ЖЕНИ ЗА НА ПУСТ ОСТРОВ!!!
УСЛОВ: ДА СЕ ПОЛНОЛЕТНИ

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Admin on Чет Јун 11 2009, 17:23

ајде па и ти иамаме само 2 жени, а ти одма сакаш да ги носиш на пуст остров!!!

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 11 2009, 17:36

иве... смени условот во може и малолетни ама треба од дома дозвола со потпис.......

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 19:37


СЕ БАРААТ ЖЕНИ ЗА НА ПУСТ ОСТРОВ!!!

УСЛОВ: ДА СЕ ПОЛНОЛЕТНИ, А ТИЕ ШТО САКААТ ДА МУ БИДАТ ДРУШТВО НА ФИЦ МОЖЕ ДА СЕ И МАЛОЛЕТНИ(со писмена дозвола од двајцата родителе, заверена на нотар во три примерока)
ПРИМАМЕ И ПАРОВИ,(ЖЕНА - МАЖ, ЖЕНА - ЖЕНА, ако е МАЖ - МАЖ ќе падне крв, ама секој пар со себе мора да донесе уште 2 слободни жени)

П.С. МАШКИОТ ДЕЛ ОД ДРУШТВОТО НЕ ОДГОВАРА ЗА ЕВЕНТУАЛНИ ПОСЛЕДИЦИ !!!

пријавување на број: 070/713-070,
Најкасно 2 дена пред тргање, за дополнителни информации, ќе бидете накнадно известени

Фиц, вака сега добар е ?

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Maja on Чет Јун 11 2009, 22:37

хахаха стариот твој број,зар уште ти работи ?хаха
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Ficmkd on Пет Јун 12 2009, 09:03

ХАХАХАХА топ е иве тhx иначе вас ќе ви се слоши од малолетни? Razz

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Manakence_SK on Пет Јун 12 2009, 21:09

Дада нема да те земеме до нас, поради издавање на деловни тајни Razz Razz Razz

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Maja on Саб Јун 13 2009, 15:42

Evil or Very Mad брат памти па врати
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 15 2009, 12:23

Маја немора да бидеш злопамтило секогаш :S

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Manakence_SK on Вто Јун 16 2009, 11:59

Maja напиша:Evil or Very Mad брат памти па врати

Ама дада сакаме на финта да ги фатиме, види ја каква си :'(

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by fraerce on Чет Јун 25 2009, 01:08

А кога се трга, каде се иде, треба да се плати, не треба, нешто да се носи ???
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 25 2009, 09:20

треба секогаш треба да се плати Very Happy а за тргање и за малолетнички уште не знаеме точна бројка

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by fraerce on Саб Јун 27 2009, 01:14

само информирајте на време Smile
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Maja on Саб Јун 27 2009, 13:53

kога се иде ? Razz
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Vampo on Саб Јун 27 2009, 18:17

за каде се спремаш ти Маја????? Evil or Very Mad

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Manakence_SK on Нед Јун 28 2009, 02:13

Влатко не ја карај маја, гледаш дека сака да ти направи изненадување. Инаку во условот секој пар со себе да земе по 2 ЖЕНИ, изгледа маја има голем број на слободни другарки, па сака да ги прошета малку.

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Maja on Нед Јун 28 2009, 03:25

не не јас само ќе го шетам Влатко никој друг...
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 28 2009, 14:21

>.< епа тогаш не го задоволуваш условот и автоматски не идеш

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Manakence_SK on Нед Јун 28 2009, 21:40

Ficmkd напиша:>.< епа тогаш не го задоволуваш условот и автоматски не идеш

И јас се согласувам, ако дојде со влатко или со две жени, или не ја примаме

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пуст Остров

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот