Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Мажите>жени... Жените>мажи...

Go down

Мажите>жени... Жените>мажи...

Пишување by fraerce on Пон Јун 15 2009, 01:01

10 работи кои би ги направиле мажите доколку би имале вагина за 24 часа...


1. Веднаш би отишле во шопинг по краставици и тиквички.

2. Би клечеле над огледалце околу 90 мин.

3. Би тестирале дали жените кога ќе свршат дали навистина шприцаат... како на порничи.

4. Да пробаат дали е возможно да лансираат пинг понг топче 5 метри.

5. Да скрстат нозе без да се поднаместат.

6. Да бидат собрани од некој бар за најмалку 10 мин... пред затварање.

7. Да имаат повеќе оргазми еден по друг, и би биле спремни за уште без да легнат да спијат.

8. Би отишле на гинеколог за вагинален прелгед... и би го замолиле докторот да го снима целиот преглед.

9. Би седнале на креветот и би се молеле да добијат и цицки.

10. Kонечно би ја нашле таа фамозна Г-точка.10 работи кои би ги направиле жените доколку би имале пенис за 24 часа...1. Би ја подобриле својата кариера.

2. Би отишле да добијат орален секс.

3. Би дознале што е толку забавно околу дркањето.

4. Би мочале стоеечки во јавно WC.

5. Би откриле зошто не е можно мажите да ја погодат шољата кога мочаат.

6. Би се пипкале во јавност без никакви грижи.

7. Би дознале како е да се има контрола над жената додека се има секс.

8. Би скокале пред огледало со ерекција за да откријат дали чувството е интерсно.. бидејќи доста смешно излгеда.

9. Би откриле зошто очите на мажите им светкаат кога ќе видат лењир на маса.

10. Би го повториле број 2.... што е можно повеќе пати.

Извор: http://www.bidiin.com
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Мажите>жени... Жените>мажи...

Пишување by fraerce on Чет Јун 25 2009, 01:01

fraerce напиша:
10 работи кои би ги направиле мажите доколку би имале вагина за 24 часа...


1. Веднаш би отишле во шопинг по краставици и тиквички.

2. Би клечеле над огледалце околу 90 мин.

10. Kонечно би ја нашле таа фамозна Г-точка.10 работи кои би ги направиле жените доколку би имале пенис за 24 часа...3. Би дознале што е толку забавно околу дркањето.

5. Би откриле зошто не е можно мажите да ја погодат шољата кога мочаат.

6. Би се пипкале во јавност без никакви грижи.

8. Би скокале пред огледало со ерекција за да откријат дали чувството е интерсно.. бидејќи доста смешно излгеда.

10. Би го повториле број 2.... што е можно повеќе пати.


Делимно точноо
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот