Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Go down

Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Manakence_SK on Сре Јун 24 2009, 19:06

Ова е игра за гурманите и сладокусците


Ако сте гладни, или нешто ви се прикаснува во моментов, нарачајте му на членот под Вас и тој ќе ве послужи(со слика од бараното јадење).


Значи идеме вака, членот по мене да ме послужи со вкусно парче
Pizza

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by fraerce on Чет Јун 25 2009, 01:20Мене ми се јадат лазањи
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 25 2009, 09:28

[img][/img]

Ми се јаде вешалица... ауууу..

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 25 2009, 10:47

Повели вешалица


Ми се јаде октопот

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by fraerce on Саб Јун 27 2009, 01:06Ми се јаде печено прасе со ЈАБОЛКА во устата
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 28 2009, 14:12

Image Hosted by ImageShack.us


BTW твојата слика тие се виршли не се октопод

Јас сакам Ќебапи со кромиТ и буковец

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Manakence_SK on Пон Јун 29 2009, 01:01

Извинете што чекавте, ама бевме во набавка по кромиТ. Еве го вашете јадење:Инаку мене ми се пријаде тавче - гравче

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 29 2009, 01:21

хахахахаха

Image Hosted by ImageShack.us


Повели Best i could find....

мене ми се јаде...... гиро Very Happy

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Manakence_SK on Пон Јун 29 2009, 01:57Еве ти 3 од мене, 1 плаќаш, 3 добиваш.

Мене ми се јадат......школки

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Manakence_SK on Пон Јун 29 2009, 11:53Ми се јаде мусака

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Admin on Сре Jул 01 2009, 02:00

ауууууууу како ми се јаде скара од кај Панко!!!

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Vampo on Сре Jул 01 2009, 02:05

Повели мусаказа мене СУШИ

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Manakence_SK on Сре Jул 01 2009, 02:14

Admin напиша:ауууууууу како ми се јаде скара од кај Панко!!!

Да јадеш скара од кај панко членот над тебе требаше да го послужиш, читај правила на играта!!!

А влатко еве за тебе суши

Сега ми се пријаде омлет

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Vampo on Сре Jул 01 2009, 02:18

хахахаха скара од кај Панко ЛОЛ

иначе повели омлет Иве


а мене ми се јаде хамбургер

п.с. ми потекоа лиги Smile

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Manakence_SK on Сре Jул 01 2009, 11:55

Влатко еве и кока кола да не ти е сув хамбургерот Smile


Мене ми се јадe двопек

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми се јаде...ми се јаде...Што?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот