Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Што НЕ ви се прави во моментов?

Go down

Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 25 2009, 10:57

studyНа пример мене не ми се учиstudy

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by fraerce on Саб Јун 27 2009, 01:04

Не ми се седи домаааааааааааааааааааааааааааааааа
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Ficmkd on Саб Јун 27 2009, 17:56

Не ми се мрда од дома ама ќе идам

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Vampo on Саб Јун 27 2009, 18:37

не ми се стануа од ПЦ али кај и да е ќе станам да се бањам

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 28 2009, 14:20

Не ми се праи ништо ми се леши и ми се џаболебари

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Нед Јун 28 2009, 16:41

не ми се игра конквер
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 28 2009, 18:18

не ми се јаде

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Нед Јун 28 2009, 21:31

Ficmkd напиша:не ми се јаде

Па не јади, многу едноставно, ќе има повеќе за влатко и маја Wink

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 29 2009, 00:31

хахахахаха дебели се они не им треба јадење...

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Пон Јун 29 2009, 00:36

хехехехехее

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 29 2009, 00:40

Или само така мислат... >.< нема везе како и да е не јадат многу.. или така викаат

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Пон Јун 29 2009, 00:41

Абе може не јадат количински многу, ама може калорично па ги држи 4-5 дена Smile

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 29 2009, 00:56

Дададад... не трошат ништо... само се раздвижуваат од дома до кола и обратно... може еднаш неделно до продавница... и у петокот што трчале хахахаха

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Пон Јун 29 2009, 00:57

затоа маја ја нема на нет, изгледа све ја боли Smile

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 29 2009, 01:03

ХАХАХАХАХАХАХА дадада се раздвижила малце по грешка и одма запаление на мускули

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Пон Јун 29 2009, 01:42

хехехехехехе

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Maja on Пон Јун 29 2009, 03:21

хахахахаха нене јас трчав а Влатко одеше...
Иначе почнавме со Влатко да слабееме ...
ретко идеме со кола... и тоа
како и да е нема да не препознаете коа ке ослабеме... "хаха"
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Vampo on Пон Јун 29 2009, 03:49

нене Маја се фалеше дека била најбрза у одделение у 4то и 5то па викам ај да се уверам и коа да видам...болје да кажеше најбрза била у брзо одење а она трчала....хахахах

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Maja on Пон Јун 29 2009, 03:52

поминале години од тогаш... тогаш имав 10 год а сеа ???? не зезај... и слаб си во трчање од мене ... не се фали многу многу видов колку трчаш силно ХАХАХАХХАХ- (одеше)
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Vampo on Пон Јун 29 2009, 04:02

дада затоа ја свитка ногата коа ме бркаше ...Smile А намерно се сопна коа те бркав јас а?ХАхахахахахахах

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Maja on Пон Јун 29 2009, 04:08

хахахаххахха лажеш....!!!!!!!
ЛАЖЕ НЕ МУ ВЕРУВАЈТЕ
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 09:34

Не ми се јаде ама МАМА ме тера ке ме тепа ако не јадам Crying or Very sad
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 29 2009, 09:49

ц ц ц ц ц ц ц ц ц ц ова сосем непотребно го читав... друг пат предупредувајте ме хахахахахахаха

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 10:12

не ми се спие
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што НЕ ви се прави во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот