Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Go down

Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 11:29

Искажете го вашето мислење за овој трансфер јас мислам дека е топ и многу сум срекен како најголем фан на челзи и сега сме спремни да освојуваме се ! плус тоа Челзи одвојува 113 милиони за Торес и се очекува тоа да биде најголем трансфер ова лето
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 17:50

така е така е така е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Челзи засекогаш
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Ficmkd on Вто Јун 30 2009, 00:03

Милан се распаѓа а?

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Вто Јун 30 2009, 00:41

нормално
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Vampo on Вто Јун 30 2009, 00:53

Нема да иде Пато у Челзи официјално изјави Галијани...Иначе Милан ќе го земат Луис Фабиано изглеа и Фабрегас.И башка потпишаа за еден младич кој допрва ќе се покажуа.Милан од секад бил голем тим неможе да се распадне!!

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Вто Јун 30 2009, 12:35

Галијани рече не за СЕКОЈА цена,и рече ако понудат 50 милиони евра ке прифати Very Happy
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by S@T@ on Саб Окт 10 2009, 20:01

пфффф ако го дадат и Пато , МИлан се готови иначе супер за Челзи, Пато е несомнено голем играч!

S@T@
дебитант
дебитант

Број на мислења : 2
Join date : 2009-10-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот