Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Општа дискусија

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Општа дискусија

Пишување by Dekoman on Пон Јун 15 2009, 12:49

Ficmkd напиша:Дададада иначе темата на есејот беше: Улогата на семејството во избирање на професијата на човекот.. или така нешто ... иначе другото све беше препишување.. али затоа математика беше изгор... Damn иначе утре па полагам афтоматика :S

а шо напраи математика, како помина?

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општа дискусија

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 15 2009, 12:53

Па негде од 54 задачи 26 беа со заокружување ... тие сите ги напишав... језда знам дека 3-4 сто посто ми се утнати... Имаше на крај за решавање 5-6 задачи ... од кои 2 ги остаив другите ги решив... а тие решените точни ми се 100%.. после другите остатокот што беа ги решив горе доле... така да ќе речам 46 (5 плус минус) се решени

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општа дискусија

Пишување by Dekoman on Пон Јун 15 2009, 13:08

хехе, абе знам што имаше, и ја полагав математика.
а тоа дека беа заебани, беа и тоа како!! Evil or Very Mad

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општа дискусија

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 15 2009, 13:39

што напраи ти?

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општа дискусија

Пишување by Dekoman on Пон Јун 15 2009, 14:34

напишав се, од кои еве некои 2/3 од тие со заокружување да ми бидат грешни, тие со допоплнување горе доле точни ми се(бар според мене) од задачите сите ги напишав...сеа останува да чекаме цел месец за резлутати
абе кај мене у група бевме сите од клас, некои задачи групно ги решававме па заебани беа...така да се надевам дека критериумот ке биде понизок зашто до сега не слушнав еден да каже дека било лесно!
како и да е, потешкото помина...сеа иде полесниот дел cheers

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општа дискусија

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 15 2009, 15:24

епа ај со среќа Razz

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општа дискусија

Пишување by Manakence_SK on Пон Јун 15 2009, 18:15

Учете деца учете, сакате на електро да идете Smile, Како и да е, нека со лесно ви е

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општа дискусија

Пишување by Dekoman on Пон Јун 15 2009, 20:02

Manakence_SK напиша:Учете деца учете, сакате на електро да идете Smile, Како и да е, нека со лесно ви е

ај бе доста ми звучиш ко некој дедо на улица коа ке го сретнеш коа ке почне памет да соли Basketball

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општа дискусија

Пишување by Manakence_SK on Вто Јун 16 2009, 00:34

Good Boy напиша:
Manakence_SK напиша:Учете деца учете, сакате на електро да идете Smile, Како и да е, нека со лесно ви е

ај бе доста ми звучиш ко некој дедо на улица коа ке го сретнеш коа ке почне памет да соли Basketball

А зашто мислиш дека ти ќе бидеш поарен Basketball Basketball

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општа дискусија

Пишување by Ficmkd on Вто Јун 16 2009, 08:26

хахахахахахахахахаха monkey полагам денес автоматика... за 15 мин ќе идам да полагам... би требало да напишам повеќе... учев доста

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општа дискусија

Пишување by Manakence_SK on Вто Јун 16 2009, 11:53

Ај после да се пофалиш што си направил

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општа дискусија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот