Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


На Срце Ми Лежи !!!

Go down

На Срце Ми Лежи !!!

Пишување by Manakence_SK on Сре Мај 06 2009, 09:55

Сакате да се искажете на некој, а немате на кого? Тука има некој што ќе прочитаат и ќе ве сослушаат...
Све што сакате да кажете, слободно тука
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: На Срце Ми Лежи !!!

Пишување by fraerce on Вто Јун 09 2009, 00:27

Na srce mi lezi, mila mamo

Na srce mi lezi, mila mamo,
na srce mi lezi,
aj, na srce mi lezi, mila mamo,
edna luta zmija,
aj, na srce mi lezi, mila mamo,
edna luta zmija.

Ne mi bila zmija, mila mamo,
ne mi bila zmija,
aj, ne mi bila zmija, mila mamo,
tuk' ja Kara Sevda,
aj, ne mi bila zmija, mila mamo,
tuk' ja Kara Sevda.

Sevdinite oci, mila mamo,
Sevdinite oci,
aj, Sevdinite oci, mila mamo,
crni ceresovi,
aj, Sevdinite vedji, mila mamo,
morski pijavici.

Odi posakaj ja, mila mamo,
odi posakaj ja.
Aj, ako ti ja dadat, mila mamo,
v pajton donesi ja.
Aj, ako ne ja dadat, mila mamo,
postoj, pogledaj ja.


Знам дека не е кирилица, ама ме мрзеше да ја препишувам
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: На Срце Ми Лежи !!!

Пишување by fraerce on Вто Јун 09 2009, 22:55

КАДЕ ДА НАЈДАМ 1.000.000 еврааааааааааааа
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: На Срце Ми Лежи !!!

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 03:24

Еј ова морам да го кажам, бев преска во парк и одам од колосеум накај 8 чешмички, и некаде кај школката поминува "пар", покрај мене. Значи типов и типкава ми идат од спротивен правец, се држат за рака и баш кога дојдоа на растојание што може да ги слушнам што моабет прават, типов и вика:

- САКАШ ЛИ ДА СЕ МУВАМЕ

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: На Срце Ми Лежи !!!

Пишување by Vampo on Чет Јун 11 2009, 11:56

ооооооооооооооооооооооо греотка Smile 100% биле 8-одделенци или помали Smile
се вика дали си уште неутрална во војната... Very Happy kiss-че

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: На Срце Ми Лежи !!!

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 12:40

Абе да беа 8 одд немаше да пишам, 2 год средно минимум беа lol!

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: На Срце Ми Лежи !!!

Пишување by Vampo on Чет Јун 11 2009, 13:24

Се што ви лежи на срце да ви легне во кревет Smile

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: На Срце Ми Лежи !!!

Пишување by Maja on Пон Јун 29 2009, 04:38

на срце ми лежи Влатко Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: На Срце Ми Лежи !!!

Пишување by Vampo on Пон Јун 29 2009, 04:41

а во кревет? Smile

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: На Срце Ми Лежи !!!

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 09:13

Челзи да освои Лига на Шампиони
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: На Срце Ми Лежи !!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот