Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Игри

Go down

Игри

Пишување by Manakence_SK on Пет Мај 08 2009, 23:27

Игри


Последната промена е направена од Manakence_SK на Пет Мај 15 2009, 14:53. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Игри

Пишување by Manakence_SK on Пет Мај 08 2009, 23:27

Абе дајте ми линк, каде што можам да симнам интересен биљјард за играње
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Игри

Пишување by Ficmkd on Саб Мај 09 2009, 12:39

avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Игри

Пишување by Manakence_SK on Нед Мај 10 2009, 15:11

Фала мн
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Игри

Пишување by Admin on Нед Мај 10 2009, 15:19

Дали може некој да ми најде линк од flight simulator најновиот!!!


Фала однапред!!!
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Игри

Пишување by Ficmkd on Нед Мај 10 2009, 16:58Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight is the next milestone in the award-winning Flight Simulator franchise. Celebrating 20 years of developing and perfecting computer flight simulation, A Century of Flight will allow aviation enthusiasts to experience history at the controls of historic aircraft, such as Charles Lindbergh’s Ryan NYP Spirit of St. Louis, the Douglas DC-3 and the world’s first successful powered aircraft, the Wright Flyer.

New engaging features such as interactive multimedia provide a wealth of historical information on the planes that shaped aviation history and the pilots who flew them. Informed and insightful articles explain all there is to know about Microsoft’s Flight Simulator and the 24 aircraft included in the software. Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight also introduces an updated, dynamic weather system, enhanced automatically generated scenery (AutoGen) and detailed visual effects, improved Air Traffic Control functions, and 3D interactive cockpits, as well as 15 modern aircraft, including the Beechcraft Baron and the Robinson R22 helicopter

Download

Code:
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part01.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part02.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part03.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part04.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part05.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part06.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part07.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part08.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part09.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part10.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part11.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part12.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part13.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part14.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part15.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part15.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part16.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part17.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part18.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part19.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part20.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part21.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part22.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part23.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part24.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part25.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part26.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part27.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part28.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part29.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part30.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part31.rar
rapidshare.com Microsoft.Flight.Simulator.FSX.Traffic.X-SKIDROW.part32.rarTaa e?
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Игри

Пишување by Admin on Нед Мај 10 2009, 17:00

не друже таа ја имам ја барам поновата?
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Игри

Пишување by Admin on Нед Мај 10 2009, 17:01

е али сликата ти е од таа сто ја барам
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Игри

Пишување by Ficmkd on Нед Мај 10 2009, 17:04

Како не е таа пишува Traffic X simulator и на сликата и на рапид шаре кодовите.. незнам ја оваа ја најдов само иначе исто најдов и триал ама не верувам дека ке ти заврши работа триал

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Игри

Пишување by Admin on Нед Мај 10 2009, 17:08

ок

прво видов нешто пишуваше 2004 таа ја имам па мислев дека е таа!

Фала многу!!!

п.с многу била голема!!! Very Happy
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Игри

Пишување by Ficmkd on Нед Мај 10 2009, 17:09

хахаха е да такви се новите игри ^^ i was glad to help

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Игри

Пишување by Veter on Пет Мај 15 2009, 13:15

fic gamerot

Veter
дебитант
дебитант

Број на мислења : 15
Join date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Игри

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот