Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Вто Мај 05 2009, 16:46

Нови сте на форумов? Претставете се тука.


Последната промена е направена од Manakence_SK на Вто Мај 05 2009, 17:37. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Vampo on Вто Мај 05 2009, 16:50

Јас сум Vampo Smile се знаеме со Manakence_SK он ме покани на форумов се надевам ке успее идејава..


Последната промена е направена од Vampo на Вто Мај 05 2009, 17:25. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Vampo on Вто Мај 05 2009, 17:25

проба

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Вто Мај 05 2009, 17:29

Konecno Se Pojavi Potpisot Very Happy
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Maja on Сре Мај 06 2009, 15:06

еј и јас сум тука Very Happy ме заборавивте мене Sad
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Сре Мај 06 2009, 15:36

Никој не те заборавил, само тебе те немаше Very Happy
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Ficmkd on Сре Мај 13 2009, 00:43

Јас сум филип и сум многу Ѕвер Smile тие што ме знаат ќе го потврдат тоа... Smile шала иначе стај те го ова боље ко прв топик за новите кога ќе се логираат да пишат прво тука не вака ќе гледаат ние се знаеме и се заебаваме и ќе се срамат :O (тоа е мое мислење)

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by fraerce on Сре Мај 13 2009, 09:57

Јас сум петар(фраерче), на форумот ме покани манакенче. Имам 22 год, од ск сум
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by dare on Чет Мај 14 2009, 23:49

Јас сум дарко ме покани на фурумот ВАМПО(брат ми) имам 20 год

dare
дебитант
дебитант

Број на мислења : 1
Join date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by JediKnight on Пет Мај 15 2009, 01:56

Hello ovde JediKnight inace Nikola(4ako)od ohrid na forumov me pokani Vampo(ili taka narecen lale) Very Happy se nadevam forumov ke vi uspee inace dizajnov i sve ostanato e koska pozdrav za adminite See ya!

May The Force Be With You!
avatar
JediKnight
May The Force Be With You
May The Force Be With You

Број на мислења : 9
Join date : 2009-05-15
Age : 30
Местолокација : Ohrid

http://www.nowhere.com.mk/ohrid.php

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by JediKnight on Пет Мај 15 2009, 02:05

Една забелешка од Vampo ме искара да пишам на мак.така да се ова нека биди наново на макSmile Здраво овде JediKnight иначе Никола(4ако)Од Охрид на форумов ме покани Vampo(лале)се надевам форумов ќе ви успее инач, дизајнов и се останато е коска Поздрав!

May The Force Be With You!
avatar
JediKnight
May The Force Be With You
May The Force Be With You

Број на мислења : 9
Join date : 2009-05-15
Age : 30
Местолокација : Ohrid

http://www.nowhere.com.mk/ohrid.php

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Vampo on Пет Мај 15 2009, 02:06

Добредојде на форумот !!
Make friends and have fun

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Пет Мај 15 2009, 02:45

Добро дојде JediKnight, се надевам на пред се на добра забава

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Maja on Пет Мај 15 2009, 03:47

jao чекајте и јас да пишам нешто... Ме знаете сите мене ..
иначе здраво за JediKnight и за другите нови на форумот...не сум администратор ни модератор ама ко да сум ХАХАХА се иде преку мене да знаете Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Veter on Пет Мај 15 2009, 13:19

zdravo na site i pozdrav na site

Veter
дебитант
дебитант

Број на мислења : 15
Join date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Vampo on Пет Мај 15 2009, 14:14

dare напиша:Јас сум дарко ме покани на фурумот ВАМПО(брат ми) имам 20 год

Добродојде Даре, исто и ти Џедикнајт и Ветер поздрав до вас

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Нед Мај 17 2009, 15:24

Ненад, а пред да почнеш со постирањето да се представиш Evil or Very Mad

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by NenoDimovski on Вто Мај 19 2009, 12:53

НЕЈЌАМ ДА СЕ ПРЕТСТАВАМ !!! СЕ ЗАЕБАВАМ!!! Hi Everyone I Am Neno, and I come from George Town (за сите што не знат да шитаат англиски: "Хај евриван, ај ем Нено, енд ај кам фром Џорџ Таун" ... и што друго да Ви кажам ... А Да ... ВЕ САКАМ СИТЕ ... и тоа би било на кратко!!! А Вие Г-дине Макенче од Ск ке видите вечер пред Палас!!! Surprised
avatar
NenoDimovski
дебитант
дебитант

Број на мислења : 26
Join date : 2009-05-10
Age : 33
Местолокација : Независна Држава Ѓорче (карши Блажевски)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Admin on Вто Мај 19 2009, 13:52

еј полека со закани!!! Twisted Evil
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Вто Мај 19 2009, 14:06

Што се секираш Админ, не му се плашам, во последен случај брз сум на бегање Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by NenoDimovski on Пет Мај 22 2009, 15:47

Макенеченце, коа сум те тепал бре јас, освен еднаш коа имаше 5 години!!! последен пат летав ако не се секаваш!!! сеа пази се во Недела!!! Ке те растурам ... во пиење!!! Laughing
avatar
NenoDimovski
дебитант
дебитант

Број на мислења : 26
Join date : 2009-05-10
Age : 33
Местолокација : Независна Држава Ѓорче (карши Блажевски)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Пет Мај 22 2009, 15:56

хехехехехех, слободно растуриме во тоа..... јас не пијам од празна флаша

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пет Мај 29 2009, 21:21

Здраво јас сум Гаго.Се надевам дека ќе имаме убава соработка.Имам братучеди на висока функција овде.
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Admin on Саб Мај 30 2009, 00:49

абе сварно цела фамилија се собравте на форумов!!!

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Ficmkd on Саб Мај 30 2009, 16:31

Ти сакаше да викаме луѓе ние ти носиме а ти уште маани им наоѓаш... аххх

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот