Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Што правам во моментов?

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Пон Мај 11 2009, 00:50

Се нервирам пошо утре полагам а не знам ништо

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Admin on Пон Мај 11 2009, 00:55

немај гајле!!! само мисли дека ке паднеш!!!
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Пон Мај 11 2009, 09:43

Не се нервирај, можеш ти.... Имаме доверба во тебе
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Вто Мај 12 2009, 00:02

Седам на нет, и оставам постови на форумов Very Happy
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Admin on Вто Мај 12 2009, 00:37

да де а ја те критикувам!!! affraid
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Вто Мај 12 2009, 15:02

пијам кафенце и одмарам после добро напраен колоквиум...УЖИВАНЦИИ!!!

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Djigi on Вто Мај 12 2009, 21:07

Во моментов Question .... Idea пишувам на форумов

Djigi
дебитант
дебитант

Број на мислења : 22
Join date : 2009-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by fraerce on Сре Мај 13 2009, 10:04

Се расонувам........ аххх
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Maja on Чет Мај 14 2009, 15:30

дремам......
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Ficmkd on Чет Мај 14 2009, 15:55

Се расправам на мсн со неразбрани луѓе, пишувам на форумов глеам ФВ, слушам музика, играм некои Veb browswer игри, играм дота со другари од клас и се нервирам Razz Тоа е....

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Чет Мај 14 2009, 16:02

се потам... и се нервирам

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Чет Мај 14 2009, 16:18

Само без нервози, инаку зашто се нервираш ?

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Саб Мај 16 2009, 15:21

Читам некои онлене книги за С++, слушам радио фортуна, и пишувам по форумов

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Саб Мај 16 2009, 22:02

се избањав и се спремам за у град со Маич и братучетка ми

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Пон Мај 18 2009, 00:41

се нервирам....ме изнервира Маја незнам веќе по кој пат...

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by fraerce on Сре Мај 20 2009, 20:43

Се Спремам да учам
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Ficmkd on Сре Мај 20 2009, 20:55

Градам мостови на мотика Razz

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by fraerce on Сре Мај 20 2009, 21:31

Ficmkd напиша:Градам мостови на мотика Razz

Како иде, бидејки јас после 2 стаза не можам
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Сре Мај 20 2009, 22:13

пијам кафенце и ја мислам Маја отиде на матура без мене (оправдано е бев викнат али нејкев да идам)

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Ficmkd on Чет Мај 21 2009, 09:18

Fraerce напиша:
Ficmkd напиша:Градам мостови на мотика Razz

Како иде, бидејки јас после 2 стаза не можам


Топови до 19та стаза сум малце замара сеа играва али се гура некако

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Чет Мај 21 2009, 22:42

коа и да пишам на темава, нервозен сум!! така и сеа

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Пет Мај 22 2009, 02:08

А да ја преименуваме темава, кога е Вампо нервозен да пише тука Mad ?

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Admin on Пет Мај 22 2009, 13:43

хаха

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Пет Мај 22 2009, 17:33

верувале или не , НЕ СУМ НЕРВОЗЕН!!! барем не сеуште Razz
си кулирам слушам музиче пијам кафе и си пишуам со Маја на МСН
ТОП!!

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Пон Мај 25 2009, 00:26

Е ТОА Е РАДОСНА ВЕСТ Very Happy, инаку седам пред РС и се одмарам, бидејки се вратив од матура

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот