Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Што правам во моментов?

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Пон Мај 25 2009, 00:29

оооо како помина пофали се....

иначе јас у моментов праам _ _ _ одрвица Razz ептен е досадно ке си легнам сеа

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Пон Мај 25 2009, 00:34

Кратко и јасно, СУПЕРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Ficmkd on Пон Мај 25 2009, 22:31

Омајгад што прочитав еј.... иначе ја слушам Stairway to heaven се договарам за утре да вадам дебитна у центар и ме замараат нешо други луџе на мсн и така... Влатко го поти позади збори на телефон мисли дека го слушам а нема везе не се ни замарам ама баш ич не ме интересира што збори он... итака

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Сре Мај 27 2009, 16:19

пијам кафенце кај маја се ладам уше малце ке си идам дома

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Admin on Сре Мај 27 2009, 17:38

гледам луд збунет норамлен 47 епизода Very Happy

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Maja on Чет Мај 28 2009, 01:38

се спремам да нанам... ми се спие ... а и гледам нема никој на форумот па така и јас се гасам...
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Hipik on Чет Мај 28 2009, 14:29

so e ova be

Hipik
дебитант
дебитант

Број на мислења : 1
Join date : 2009-05-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Пет Мај 29 2009, 08:08

Се спремам да идам на факултет а заб ме откорна од болење Mad

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Maja on Пет Мај 29 2009, 15:02

си дремам пијам кафе и се мислам дали да си легнам да спијам ... пошо времево е за спиенје само ...
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Ficmkd on Пет Мај 29 2009, 20:57

Слушам музика (All summer long - kid rock) на мсн пишувам, играм една игра од која почиња да ми се лоши, итн итн...

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Ficmkd on Вто Јун 02 2009, 12:30

Играм покер и глеам дека никој више не пишува на форумов па викам ај ја ке пишам.... Слушам музика, а сања спие позади мене Razz и тоа

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Вто Јун 02 2009, 14:05

Како више не пишува, мене ми беше расипан пц_то цела недела, јас сум пак активен Very Happy

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Сре Јун 03 2009, 13:15

го пишуам 1000-тиот пост на форумот Smile и пијам кафенце

edit: еве доказ Our users have posted a total of 1000 messages


ај нека ни се множат по геометриска прогресија


Последната промена е направена од Vampo на Сре Јун 03 2009, 13:18. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : Our users have posted a total of 1000 messages)

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Сре Јун 03 2009, 13:37

ајде нека ни биде честит 1000 пост, па да стигнеме до 100.000.000, сега треба да го популаризираме форумот, или некако останатите 25 члена да ги натераме да се активираат

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by fraerce on Сре Јун 10 2009, 14:34

Си кулирам денес, зс сум задоволен од тоа што пишав на испитот што го полагав сабајле
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Сре Јун 10 2009, 15:32

си играм Фудбал Менаџер па ќе идам да учам па кај Маја итн итн

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 11 2009, 00:21

учам ко ненормален утре полагам мак

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Maja on Чет Јун 11 2009, 00:54

пишувам на мсн со Влатко и гледам што сум пропуштила на форумот
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Vampo on Чет Јун 11 2009, 00:58

Пишуам на МСН со моето злато Маја и ми се спие ми се плаче али не попуштам Shocked

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 03:06

Ладам нозе во ладна вода

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 11 2009, 15:37

слушам музика седнат на земја а звучникот до мене на стол

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 16:34

Ficmkd напиша:слушам музика седнат на земја а звучникот до мене на стол

Си го дигнал на стол, да не настине на "ЛАДНОВО", а ти се жртвуваш за него Very Happy

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 11 2009, 17:35

хахаха многу јасно после нема да свири ако настине

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 19:31

Ficmkd напиша:хахаха многу јасно после нема да свири ако настине

Еј дека нема да свири прв пат слушам, моите кога се настинати, крчат Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Ficmkd on Пет Јун 12 2009, 09:01

ХАХАХАХАХХА...

иначе ја сеа дремам само што ме разбуди влатко :S отиде на факс он ја дремам дома.... у 8 саат

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што правам во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот