Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Омилен Цртан Филм

Go down

Омилен Цртан Филм

Пишување by Manakence_SK on Пон Мај 11 2009, 22:52

Кој цртан филм ви е омилен, децки јунак Very Happy


Последната промена е направена од Manakence_SK на Вто Мај 12 2009, 00:49. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Maja on Вто Мај 12 2009, 00:05

том и џери ... Very Happy flower
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Admin on Вто Мај 12 2009, 01:06

и на мене том и џери!!!

ама дајте што е со темава????
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Vampo on Вто Мај 12 2009, 15:33

мене Нинџа Желки и Химен!!!!

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by fraerce on Сре Мај 20 2009, 22:06

Брзата птица итрица
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Admin on Чет Мај 21 2009, 00:21

том и џери дефинитивно најдобри!!! ги гледас цело време само се млатат и на крај пак се другари!!!

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Maja on Чет Мај 21 2009, 02:11

да да том и џери .. ко мала многу ги сакав а и сеа .. не ми се досадни и учте ми се интересни
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Admin on Чет Мај 21 2009, 14:00

еј па каде ги гледаш? дај кажи!!!

да се подсетам на децките радости Very Happy

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Manakence_SK on Чет Мај 21 2009, 15:23

Па ги имаш на Шутел, БТР, и понекогаш на Сител.

ама во секој момент можеш да ги гледаш на youtube

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Maja on Чет Мај 21 2009, 21:47

или на бумеранг
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Нед Јун 28 2009, 16:43

Саут Парк дефинитивно
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 28 2009, 18:09

Симпсонови дефенитивно

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Manakence_SK on Нед Јун 28 2009, 21:19

Ficmkd напиша:Симпсонови дефенитивно
bounce bounce bounce bounce bounce

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Maja on Пон Јун 29 2009, 03:44

пепелашка , снежана и седумте џуџиња,трнорушка,заспаната убавица,убавицата и зверот,црвенкапа,грдото пајче,(пинокио сум го мразела) мечка батко,ариел,101 далматинец,маза и луња....... и уште многу други сум ги гледала и сите ги сакам освен пинокио зашто од мала се пласев од него а сеа ми е одвратен а незнам зашто ..
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Manakence_SK on Пон Јун 29 2009, 10:20

Maja напиша:освен пинокио зашто од мала се пласев од него а сеа ми е одвратен а незнам зашто ..

Се плашиш кога лажеш и ти, и тебе да не ти порасне носот Smile

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 10:31

хехееххехехехе вистина е тоа Very Happy:D:D
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Maja on Пон Јун 29 2009, 16:45

нене ме плашеше еден дел коа го земаа мислам волкот и лиицата ли незнам кој и некако страшен ми беше а иначе не лажам јас ...
од сите тука иве ме знае со години мозже накај 6-7 а после тоа сите вие. .. така да прасајте го иве дали лажам или не и каква сум ...
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Vampo on Пон Јун 29 2009, 17:12

ц ц ц ц лажга ниедна

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 17:49

ајде ајде не се правдај
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Maja on Вто Јун 30 2009, 01:36

Evil or Very Mad
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Manakence_SK on Вто Јун 30 2009, 02:10

Maja напиша:нене ме плашеше еден дел коа го земаа мислам волкот и лиицата ли незнам кој и некако страшен ми беше а иначе не лажам јас ...
од сите тука иве ме знае со години мозже накај 6-7 а после тоа сите вие. .. така да прасајте го иве дали лажам или не и каква сум ...

Маја никогап не лаже !!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Вто Јун 30 2009, 10:47

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот