Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Vampo on Саб Мај 30 2009, 18:27

не го закачајте Гаго носот-ајвар

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Maja on Саб Мај 30 2009, 19:21

Гаго и јас сум у некоја функција
не ме заборавајте... (само женско) ...
Дац а ти имаш ли некој роднина ?Ако имаш викај па и вие ке имате цела фамилија на форумот,ама не колку нас ... хаха
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Admin on Нед Мај 31 2009, 00:34

не бе каква фамилија!!!

ако!!! вие само фамилијарно собирајте се !!!

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Нед Мај 31 2009, 13:03

c c c c c c, само бурек да се јадело

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Vampo on Чет Јун 04 2009, 00:39

Добредојде Sanya дај претстави се тука сите да те запознаат Smile

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 04 2009, 12:56

Vampo напиша:Добредојде Sanya дај претстави се тука сите да те запознаат Smile

Добро дојде сања, се надевам на добар провод, ама нема да биде лошо да се претставиш farao farao

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Maja on Пет Јун 05 2009, 00:12

ај ај најдовте едно девојче и ке го страмите сеа а?Лоши едни...
јупиии не сум само јас женско на форумот хахаха ...
здраво сањич...
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Пет Јун 05 2009, 11:29

Ако ги прочиташ и претходните постови, ќе видиш дека на сите нови членови ги молиме да се претстават Sad Лоша дада е МАЈА Sad

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Пет Јун 05 2009, 16:54

Добро дојде PIZO, па претстави се

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Саб Јун 06 2009, 15:00

Добро дојде Good_Boy, па претстави се

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Dekoman on Нед Јун 07 2009, 00:22

ЕЕЕОООООО (*ТЕЛЕТАБИСИ RULES!!!*)
вака ја сум Дејан, т.з. Деко за блиски Smile, имам 18 год, сум од скопје...и да не должам многу, брат сум му на Ицо, полубрат на Маја, и по некоја логика Вампо испаѓа дека ми е полузет, хахахахах...и да не набројувам многу натака, се знаеме
е да ке заборавев, Нено Димовски е мојот ценет Братучед!!!
ајт сеа поздрав!

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Maja on Нед Јун 07 2009, 14:59

хахаха јаоооо колку имам брака не сум свесна еј ...
брависимо полубратми Деко Smile ПУСААААААААААААААААААА
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Maja on Нед Јун 07 2009, 15:01

пуса е (бакнеж)
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 07 2009, 18:03

Welcome

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Petr Cech=Mihe!!!!! on Нед Јун 07 2009, 22:57

Zdravo jas sum Mihe-Cech i se nadevam na ne protivenja i zaednicki resenija vo vrska za sve,ja iam tuka brat,2 bratucedi e sea neznam Maja so mi paga i mn. frendovi O_o ke ve resam site ako ste protiv chelsea i brat mi e Gago,Bratucedi Vampo(zverotina) i Fic brat(nego mnogu go postujem ko brat neso mi paga) i slusam Metal...
avatar
Petr Cech=Mihe!!!!!
дебитант
дебитант

Број на мислења : 5
Join date : 2009-06-06
Age : 22
Местолокација : Skupi

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Ficmkd on Нед Јун 07 2009, 23:16

хахахахаха тоооооооооо звер Very Happy

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Vampo on Пон Јун 08 2009, 01:28

тоооо михе најѕвер си на форумот али ако може да пишуаш кирилица позз брат

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Вто Јун 09 2009, 00:30

anja, а да се претставиш Embarassed

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Саб Јун 27 2009, 00:57

marick, Darklord, vlatkobond, добро дојдовте на форумот, ама да се претставите нема да биде лошо

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK on Чет Окт 01 2009, 18:28

Dance989, Kokta, RIC77, ^^CandyBabe^^, добро дојдовте на форумот, ама дај представете се кој, што сте

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Dance989 on Пет Окт 02 2009, 00:29

Здраво јас сум Данче! Smile Студирам на ФЕИТ... Доволно е ова за мене?позз...
avatar
Dance989
дебитант
дебитант

Број на мислења : 12
Join date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by RIC77 on Пет Окт 02 2009, 00:33

Јас сум RIC ili Riki Dziki miki i sum profesionalen manijak! affraid affraid affraid Laughing

_________________
................................
avatar
RIC77
Администратор
Администратор

Број на мислења : 18
Join date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Dance989 on Пет Окт 02 2009, 00:34

confused
avatar
Dance989
дебитант
дебитант

Број на мислења : 12
Join date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by RIC77 on Пет Окт 02 2009, 00:38

lol!

_________________
................................
avatar
RIC77
Администратор
Администратор

Број на мислења : 18
Join date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Kokta on Пет Окт 02 2009, 03:58

Jas sum mister Dare ili Kokta isto taka student na FEIT,kolega so Dance989,RIC77 i Dragan Very Happy Dovolno e!!! jocolor
avatar
Kokta
Администратор
Администратор

Број на мислења : 12
Join date : 2009-10-01
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://www.kompjuterolog.blog.com.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот