Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Што сте во хороскоп?

Go down

Што сте во хороскоп?

Пишување by Manakence_SK on Пон Мај 11 2009, 23:10

Што сте во хороскоп?


Последната промена е направена од Manakence_SK на Пон Мај 11 2009, 23:54. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Ficmkd on Пон Мај 11 2009, 23:52

ОВЕН !!! Very Happy

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Maja on Вто Мај 12 2009, 00:00

бик Smile
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Admin on Вто Мај 12 2009, 00:38

абе вага сум и више ми е смачено!!! само мерам нешто No
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Vampo on Вто Мај 12 2009, 15:03

мај нејм ис ЛАВ...дупли ЛАВ!!!

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Djigi on Вто Мај 12 2009, 20:40

Овен Smile

Djigi
дебитант
дебитант

Број на мислења : 22
Join date : 2009-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by fraerce on Сре Мај 13 2009, 10:08

ВОДОЛИЈА Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Admin on Сре Мај 13 2009, 16:08

дали може некој да ми каже како да дознаам што сум подзнак?
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by fraerce on Сре Мај 13 2009, 16:10

Кажи ден, месец, година и саат(ама точен, (ке си видиш во извод)) на раѓање
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Admin on Сре Мај 13 2009, 16:11

07.10.1989 4:20
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by fraerce on Сре Мај 13 2009, 16:14

Админ во подзнак си девица
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Admin on Сре Мај 13 2009, 16:15

е фала другар

Иначе јас сум Дац Very Happy
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by fraerce on Сре Мај 13 2009, 16:19

Јас сим перо
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Manakence_SK on Сре Мај 13 2009, 20:44

Ова стана и клуп за запознавање, ако нека се шират познанства ама тоа може и преку ПП, секак прашањето е: Што сте во хороскоп?, може и да го прошириме, што се во подзнак, или да си прашате ако не знаете
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Admin on Чет Мај 14 2009, 01:05

да де али од сега такви работи на Чат!!!
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Dekoman on Саб Јун 06 2009, 12:47

овен!!! и најболји знак е дефинитивно!!! Very Happy

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 08 2009, 08:27

Good Boy напиша:овен!!! и најболји знак е дефинитивно!!! Very Happy

Тру тру све е тоа тру Very Happy

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Manakence_SK on Пон Јун 08 2009, 11:10

Ficmkd напиша:
Good Boy напиша:овен!!! и најболји знак е дефинитивно!!! Very Happy

Тру тру све е тоа тру Very Happy

Е тоа е дискутабилно, секој знак си има своја позитивна, и негативна работа

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by anja on Вто Јун 09 2009, 00:26

лав, а во подзнак стрелец Smile
avatar
anja
дебитант
дебитант

Број на мислења : 2
Join date : 2009-06-08
Age : 29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што сте во хороскоп?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот