Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Кој е вашиот среќен број

Go down

Кој е вашиот среќен број

Пишување by Manakence_SK on Пон Мај 11 2009, 23:17

Вашиот среќен број


Мислам дека 34_ката ми е срекен број


Последната промена е направена од Manakence_SK на Вто Мај 12 2009, 09:29. Мислењето е променето 3 пати.
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Ficmkd on Пон Мај 11 2009, 23:50

No such thing as luckey number, сепак ја мислам дека 7ца ми е среќен... незнам зашо али онака добар ми е бројо

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Maja on Вто Мај 12 2009, 00:10

3 и 7
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Admin on Вто Мај 12 2009, 00:33

чудно али мене ми е среќен 13 Very Happy
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Vampo on Вто Мај 12 2009, 15:01

3 и 5 некад и 11

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by fraerce on Сре Мај 13 2009, 10:11

1, 2 и 7
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Admin on Сре Мај 13 2009, 15:52

и од кај знаете дека тие ви се среќни?
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Manakence_SK on Сре Мај 13 2009, 16:06

Па на тие бројки ти се случива нешто арно Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Admin on Сре Мај 13 2009, 16:09

аха
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Manakence_SK on Сре Мај 13 2009, 20:47

Може на таа дата ке ја сретнеш љубовта на својот живот, на тие бројки да уплатиш спортска, бинго....
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Maja on Сре Мај 13 2009, 23:40

oод искуство да не казуваш а манакенче ?
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Manakence_SK on Сре Мај 13 2009, 23:49

Да бе маја..... добив на лото....не си слушнала Very Happy
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Maja on Сре Мај 13 2009, 23:51

а не частиш а ? лошо дете си ... хахахах
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Manakence_SK on Сре Мај 13 2009, 23:52

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Admin on Чет Мај 14 2009, 01:01

еј види го како така??? првиот комшија да не го частиш срам да ти е!!! Very Happy
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Maja on Чет Мај 14 2009, 01:08

ти комшија а јас сестра бе ... (само од различни родители) мене не ме частел а не комшии -извини ама така е (шала ) Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Manakence_SK on Чет Мај 14 2009, 01:10

Сеа и циција ме направивте, с с с с сс

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Admin on Чет Мај 14 2009, 01:10

види види!!!

како да излезам на крај со цела фамилија!!! Very Happy

тешко мене!!! clown
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Maja on Чет Мај 14 2009, 01:12

хахахах не сме сите тука сеуште ..фалат Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Admin on Чет Мај 14 2009, 01:16

е сега ме уплаши до коски!!!

затоа се гасам No
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Ficmkd on Чет Мај 14 2009, 14:34

Да не избегавте од темата малце >.

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by fraerce on Чет Мај 14 2009, 16:33

Јас викам малку повеќе, затоа има тема кој со кого се знае Very Happy
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Djigi on Нед Мај 17 2009, 17:50

Мојот срекен број е 13 ама ако е петок инаку 15

Djigi
дебитант
дебитант

Број на мислења : 22
Join date : 2009-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by NenoDimovski on Вто Мај 19 2009, 11:33

7,7,7,7,7 и само седум
avatar
NenoDimovski
дебитант
дебитант

Број на мислења : 26
Join date : 2009-05-10
Age : 33
Местолокација : Независна Држава Ѓорче (карши Блажевски)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е вашиот среќен број

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот