Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Дали сте љубоморни

Go down

Дали сте љубоморни

Пишување by Manakence_SK on Пон Мај 11 2009, 23:22

Дали сте љуборни....., на кого....., и зашто...


Инаку јас во суштина не сум љубоморен, ама има моменти Very Happy Very Happy


Последната промена е направена од Manakence_SK на Саб Мај 16 2009, 15:11. Мислењето е променето 4 пати.
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте љубоморни

Пишување by Ficmkd on Пон Мај 11 2009, 23:47

Да, На чак норис дека цел свет збори за него farao

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте љубоморни

Пишување by Maja on Вто Мај 12 2009, 00:38

па незнам дали сум љубоморна ,тоа треба други да прашате за мене...Ама мислам дека сум Smile

Ама мислам дека секој човек има љубомора само зависи дали знае да ја контролира и постојат 2вида на љубомора: обична и болна .. обична секој човек има и може да ја контролира додека пак болната аууу не сакам да коментирам за неа...
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте љубоморни

Пишување by Manakence_SK on Вто Мај 12 2009, 00:41

Маја се согласувам со тебе, во право си.
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте љубоморни

Пишување by Vampo on Вто Мај 12 2009, 15:04

јас сум љубоморен некад болно љубоморен некад ладен како камен...ова ме потсети на нешто .................... МИ Е КААААААМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН!!!

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте љубоморни

Пишување by Manakence_SK on Вто Мај 12 2009, 15:06

На Вампо му е каменннннннннннннннннн Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Мала сала
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте љубоморни

Пишување by Maja on Вто Мај 12 2009, 16:27

хахахаха Влатко бе ...хаха мирен !!! Smile
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте љубоморни

Пишување by Djigi on Вто Мај 12 2009, 20:56

Никако нема потреба од љубомора Smile


Последната промена е направена од Vampo на Вто Мај 12 2009, 21:44. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Кирилица исклучиво на форумот!!)

Djigi
дебитант
дебитант

Број на мислења : 22
Join date : 2009-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте љубоморни

Пишување by fraerce on Сре Мај 13 2009, 10:06

Знам да бидам болно љубоморен, бидејќи по некогаш неам доверба во личноста на која сум љубоморен
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали сте љубоморни

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот