Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Што мислите за гејови (машки и женски)

Go down

Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Vampo on Чет Мај 14 2009, 22:10

Вашите мислења за гејовската „љубов„ нивната интеграција во општеството, дали е болест или право на избор?

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Manakence_SK on Пет Мај 15 2009, 02:30

Како секоја демократска земја треба да им се одобри тоа, ама сепак според мене станува збор за болест. Ало... све во универзумот има плус и минус, во дивината мажјаците се тепаат за женките, не сум слушнал до сега дека се спариле двајца мажјаци, или дека се споиле два магнета од исти пол. Мислам дека сепак треба да се почитуваат некои непишани правила на природата

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Veter on Пет Мај 15 2009, 13:05

smrt za pederi da ziveat lezbejkite

Veter
дебитант
дебитант

Број на мислења : 15
Join date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Manakence_SK on Пет Мај 15 2009, 14:44

Veter напиша:smrt za pederi da ziveat lezbejkite
Јас не ги сакам педерите ама ги поштувам, повеќе женски за мене

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Го поштувам тоа повеке зени за нас

Пишување by Djigi on Чет Мај 28 2009, 14:26

Manakence_SK напиша:
Veter напиша:smrt za pederi da ziveat lezbejkite
Јас не ги сакам педерите ама ги поштувам, повеќе женски за мене

Djigi
дебитант
дебитант

Број на мислења : 22
Join date : 2009-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Vampo on Чет Мај 28 2009, 14:32

Да си геј значи да си болен...Покрај такви убави женски тела одбираат некој ист како нив ретардиран што мисли дека е исправно да си геј...А исто има и такви кои заради Х причини неможат да ќарат цура па ај идат у рикверц јебига мора да има и такви али боље да има такви повеќе да има повеќе слободни девојки за нас...Т.е. јас имам зборам за НАС што сме стрејт (STR8)!!

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Admin on Чет Мај 28 2009, 16:50

Vampo напиша:Да си геј значи да си болен...Покрај такви убави женски тела одбираат некој ист како нив ретардиран што мисли дека е исправно да си геј...А исто има и такви кои заради Х причини неможат да ќарат цура па ај идат у рикверц јебига мора да има и такви али боље да има такви повеќе да има повеќе слободни девојки за нас...Т.е. јас имам зборам за НАС што сме стрејт (STR8)!!


тотално те подржувам!!!

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Vampo on Чет Мај 28 2009, 17:48

и во оваа прилика сакам да им се заблагодарам на сите гејови што допринесоа за помала конкуренција за да ја ќарам Маја.

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Maja on Пет Мај 29 2009, 01:21

ајдееее мораше мене да ме замешаш а ??? Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by fraerce on Сре Јун 10 2009, 14:31

Maja напиша:ајдееее мораше мене да ме замешаш а ??? Very Happy

Па изгледа типот е људо вљубен во тебе, без разлика што не се знаеме
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 11 2009, 00:20

Гејовите треба да умрат... мислам тоа све е нормално... хитлер бил лош но добро праел..... Сега дека имаат преголема слобода луѓево стануваат идиоти

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 11 2009, 03:20

Ficmkd напиша:Гејовите треба да умрат... мислам тоа све е нормално... хитлер бил лош но добро праел..... Сега дека имаат преголема слобода луѓево стануваат идиоти

Само ќе се надоврзам, денес е тешко да си глуп, преголема е конкуренцијата

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 11 2009, 15:43

Истина истина

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 12:12

СИТЕ НА СТРЕЛАЊЕ УМРЕТЕ ПЕДЕРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Vampo on Пон Јун 29 2009, 15:52

тоооооооооооооооооо брат мииии

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 17:43

Admin напиша:
Vampo напиша:Да си геј значи да си болен...Покрај такви убави женски тела одбираат некој ист како нив ретардиран што мисли дека е исправно да си геј...А исто има и такви кои заради Х причини неможат да ќарат цура па ај идат у рикверц јебига мора да има и такви али боље да има такви повеќе да има повеќе слободни девојки за нас...Т.е. јас имам зборам за НАС што сме стрејт (STR8)!!


тотално те подржувам!!!
И ЈАС ВЕ ПОДРЖУВАМ УМРЕТЕ ПЕДЕРИ!!!
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Admin on Сре Jул 01 2009, 01:55

Браво браво само напред!!!!

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Manakence_SK on Сре Jул 01 2009, 02:10

Ние ќе се тепаме, а ти на готово ќе ги земеш жените, е не можит така, не е хумано Smile

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што мислите за гејови (машки и женски)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот