Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Ми треба совет околу телефон EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Ми треба совет околу телефон EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Ми треба совет околу телефон EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Ми треба совет околу телефон EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Ми треба совет околу телефон EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Ми треба совет околу телефон EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Ми треба совет околу телефон EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Ми треба совет околу телефон EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Ми треба совет околу телефон EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Ми треба совет околу телефон EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Ми треба совет околу телефон EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Ми треба совет околу телефон EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Ми треба совет околу телефон EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Ми треба совет околу телефон EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Ми треба совет околу телефон EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Ми треба совет околу телефон EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Ми треба совет околу телефон EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Ми треба совет околу телефон EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Ми треба совет околу телефон EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Ми треба совет околу телефон EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Ми треба совет околу телефон I_vote_lcapМи треба совет околу телефон I_voting_barМи треба совет околу телефон I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Ми треба совет околу телефон I_vote_lcapМи треба совет околу телефон I_voting_barМи треба совет околу телефон I_vote_rcap 
Vampo (334)
Ми треба совет околу телефон I_vote_lcapМи треба совет околу телефон I_voting_barМи треба совет околу телефон I_vote_rcap 
Maja (271)
Ми треба совет околу телефон I_vote_lcapМи треба совет околу телефон I_voting_barМи треба совет околу телефон I_vote_rcap 
Admin (198)
Ми треба совет околу телефон I_vote_lcapМи треба совет околу телефон I_voting_barМи треба совет околу телефон I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Ми треба совет околу телефон I_vote_lcapМи треба совет околу телефон I_voting_barМи треба совет околу телефон I_vote_rcap 
fraerce (164)
Ми треба совет околу телефон I_vote_lcapМи треба совет околу телефон I_voting_barМи треба совет околу телефон I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Ми треба совет околу телефон I_vote_lcapМи треба совет околу телефон I_voting_barМи треба совет околу телефон I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Ми треба совет околу телефон I_vote_lcapМи треба совет околу телефон I_voting_barМи треба совет околу телефон I_vote_rcap 
Djigi (22)
Ми треба совет околу телефон I_vote_lcapМи треба совет околу телефон I_voting_barМи треба совет околу телефон I_vote_rcap 


Ми треба совет околу телефон

+3
Veter
Admin
Ficmkd
7 posters

Go down

Ми треба совет околу телефон Empty Ми треба совет околу телефон

Пишување by Ficmkd Вто Мај 05 2009, 22:44

Сакам да си земам Sony Ericson W580i сега го продаваат за 5000 а во космофон е за 8-9 дали се исплати да давам толку пари за тој телефон или има некој со подобри опции по поевтина цена.. Ако знае некој нешто неа пише.
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба совет околу телефон Empty Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Admin Сре Мај 06 2009, 01:05

ако ти го даваат за 5000 не се мисли зимај го!  иначе телефонот ти е постар 2007 е али ок е за тие пари имаш добри функции и плус добар дизајн според мене. А ако го зимаш од оператор имаш и други опции за околу 9000 може боље да најдеш можеш да видиш во cosmofon, а за подетални карактеристики види на www.gsmarena.com   имаш за сите телефони....
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 33
Местолокација : Skopje

https://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба совет околу телефон Empty Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Veter Пет Мај 15 2009, 13:17

UKRADI GO

Veter
дебитант
дебитант

Број на мислења : 15
Join date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба совет околу телефон Empty Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Dekoman Нед Јун 07 2009, 00:12

ја ипак би земал нокиа брате!!! цената не им паѓа и после 1 година!!!
вредат дефинитивно! (знам дека ке ме цитирате во врска со цената...али тоа е)
Very Happy

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба совет околу телефон Empty Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Djigi Вто Јун 23 2009, 19:43

Dekoman напиша:ја ипак би земал нокиа брате!!! цената не им паѓа и после 1 година!!!
вредат дефинитивно! (знам дека ке ме цитирате во врска со цената...али тоа е)
Very Happy
Убаво ти си знаеш на секој телефон му паѓа цената после година две

Djigi
дебитант
дебитант

Број на мислења : 22
Join date : 2009-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба совет околу телефон Empty Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Djigi Вто Јун 23 2009, 19:44

Ако земес нокиа или сони ериксон нема да се заебес али немој на лизганје

Djigi
дебитант
дебитант

Број на мислења : 22
Join date : 2009-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба совет околу телефон Empty Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 11:12

да ја имам сони ериксон и топ ми е W200I
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба совет околу телефон Empty Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 12:48

фиц ја ти препорачувам сони ериксон
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба совет околу телефон Empty Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Kokta Пет Јун 08 2012, 11:59

Samo HTC Very Happy
Kokta
Kokta
Администратор
Администратор

Број на мислења : 12
Join date : 2009-10-01
Age : 33
Местолокација : Skopje

http://www.kompjuterolog.blog.com.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Ми треба совет околу телефон Empty Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот