Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Ме нервира.....!!!! - Page 3 EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Ме нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_lcapМе нервира.....!!!! - Page 3 I_voting_barМе нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Ме нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_lcapМе нервира.....!!!! - Page 3 I_voting_barМе нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_rcap 
Vampo (334)
Ме нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_lcapМе нервира.....!!!! - Page 3 I_voting_barМе нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_rcap 
Maja (271)
Ме нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_lcapМе нервира.....!!!! - Page 3 I_voting_barМе нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_rcap 
Admin (198)
Ме нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_lcapМе нервира.....!!!! - Page 3 I_voting_barМе нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Ме нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_lcapМе нервира.....!!!! - Page 3 I_voting_barМе нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_rcap 
fraerce (164)
Ме нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_lcapМе нервира.....!!!! - Page 3 I_voting_barМе нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Ме нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_lcapМе нервира.....!!!! - Page 3 I_voting_barМе нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Ме нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_lcapМе нервира.....!!!! - Page 3 I_voting_barМе нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_rcap 
Djigi (22)
Ме нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_lcapМе нервира.....!!!! - Page 3 I_voting_barМе нервира.....!!!! - Page 3 I_vote_rcap 


Ме нервира.....!!!!

+4
Maja
Ficmkd
Manakence_SK
Vampo
8 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ме нервира.....!!!! - Page 3 Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by NenoDimovski Нед Јун 14 2009, 22:17

Мене искрено највише ме нервира тоа манекенчето пошто им е главен фраер у маало и сите цуцли го сакаат, али што ке се прај, мора да го трпиш!!! Twisted Evil
NenoDimovski
NenoDimovski
дебитант
дебитант

Број на мислења : 26
Join date : 2009-05-10
Age : 37
Местолокација : Независна Држава Ѓорче (карши Блажевски)

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! - Page 3 Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Нед Јун 14 2009, 22:28

Абе нено ќути и ајвар прави таму Very Happy
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! - Page 3 Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Dekoman Пон Јун 15 2009, 00:35

Admin напиша:абе остајте ајварот му помина сезоната!!!

него што е ова и Маја е над мене во ранг листа!!! Evil or Very Mad


хахаха, кај се видело членови на форумот (Маја и Фичо) да бидат поактивни од АДМИНИСТРАТОРОТ! Basketball Basketball Basketball
ако продолжиш вака и ја ке те стигнам lol!

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! - Page 3 Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Ficmkd Пон Јун 15 2009, 09:10

[quote="Good Boy"]
Admin напиша:-||-quote]

хахаха, кај се видело членови на форумот (Маја и Фичо) да бидат поактивни од АДМИНИСТРАТОРОТ! Basketball Basketball Basketball
ако продолжиш вака и ја ке те стигнам lol!

Хахаха на овој форум го има тоа ^^
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! - Page 3 Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Пон Јун 15 2009, 10:34

Значи админ, како за казна ќе прави ајвар, а останатите ќе му даваме морална подршка
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! - Page 3 Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Вто Јун 16 2009, 19:20

КОЈ САКА ДА СЕ ТЕПА, ОСЕЌАМ ДЕКА ИАМ ВИШАК ЕНЕРГИЈА ВО МЕНЕ ????
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! - Page 3 Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 11:22

Ја сум неутрален помеѓу Вампо и Фиц зошо и двајцата многу ги поштувам!
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! - Page 3 Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Ficmkd Пон Јун 29 2009, 11:35

хахахахаха
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! - Page 3 Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Пон Јун 29 2009, 11:47

Mihe-Iron Maiden напиша:Ја сум неутрален помеѓу Вампо и Фиц зошо и двајцата многу ги поштувам!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! - Page 3 Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 18:08

ја ке праам ајвар нема проблем 1000$ за саат земи или остаи P.S многу е фкусен
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! - Page 3 Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот