Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Последна Примена Порака EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Последна Примена Порака EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Последна Примена Порака EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Последна Примена Порака EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Последна Примена Порака EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Последна Примена Порака EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Последна Примена Порака EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Последна Примена Порака EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Последна Примена Порака EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Последна Примена Порака EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Последна Примена Порака EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Последна Примена Порака EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Последна Примена Порака EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Последна Примена Порака EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Последна Примена Порака EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Последна Примена Порака EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Последна Примена Порака EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Последна Примена Порака EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Последна Примена Порака EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Последна Примена Порака EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Последна Примена Порака I_vote_lcapПоследна Примена Порака I_voting_barПоследна Примена Порака I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Последна Примена Порака I_vote_lcapПоследна Примена Порака I_voting_barПоследна Примена Порака I_vote_rcap 
Vampo (334)
Последна Примена Порака I_vote_lcapПоследна Примена Порака I_voting_barПоследна Примена Порака I_vote_rcap 
Maja (271)
Последна Примена Порака I_vote_lcapПоследна Примена Порака I_voting_barПоследна Примена Порака I_vote_rcap 
Admin (198)
Последна Примена Порака I_vote_lcapПоследна Примена Порака I_voting_barПоследна Примена Порака I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Последна Примена Порака I_vote_lcapПоследна Примена Порака I_voting_barПоследна Примена Порака I_vote_rcap 
fraerce (164)
Последна Примена Порака I_vote_lcapПоследна Примена Порака I_voting_barПоследна Примена Порака I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Последна Примена Порака I_vote_lcapПоследна Примена Порака I_voting_barПоследна Примена Порака I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Последна Примена Порака I_vote_lcapПоследна Примена Порака I_voting_barПоследна Примена Порака I_vote_rcap 
Djigi (22)
Последна Примена Порака I_vote_lcapПоследна Примена Порака I_voting_barПоследна Примена Порака I_vote_rcap 


Последна Примена Порака

+3
fraerce
Vampo
Manakence_SK
7 posters

Go down

Последна Примена Порака Empty Последна Примена Порака

Пишување by Manakence_SK Нед Мај 24 2009, 11:06

Последна Примена СМС..... Кога, Од кого......
Па споделете ја ако сакате Razz Razz
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by Vampo Нед Мај 24 2009, 23:42

-"абе дома сум не искачам"- од брат ми!
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by fraerce Пон Мај 25 2009, 00:17

"Да не си за надвор?" од колега
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by Admin Сре Мај 27 2009, 17:59

imate propushteni povici od 076??????(1)27/05/09 14:03
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 33
Местолокација : Skopje

https://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by Ficmkd Сре Мај 27 2009, 18:54

Bezbednosen kod= 2735642946 - my t-mobile хахаха crаp
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by Maja Чет Мај 28 2009, 01:35

злато јас си легнав а фико го исклучил ком ... те сакам Very Happy и ке ти се јавам утре...
од погодете кој ? -ВЛАТКО
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by fraerce Саб Јун 06 2009, 16:47

Од космофон, за неплатена последна сметка
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by Manakence_SK Саб Јун 13 2009, 01:25

Абе што правиш, во колку полагаме СП
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by Ficmkd Пон Јун 15 2009, 12:35

Trudot, ucenjeto i napornata rabota, sekogas bile nagraduvani. FON stanuva digitalen univerzitet! Zatoa od ovaa godina site novi i postoecki studenti dobivaat:
- besplate HP laptop
- baza od domasna i stranska literatura, celosno vkluceni vo skolarinata bez dopolnitelni trosoci. Prikluci se na najkvalitetniot

хаха од Bluezone реклама... сега можам уште една порака да пратам џабе
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by fraerce Чет Јун 25 2009, 01:04

уф не се сеќавам.... од дамна неам пратено порака
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 12:18

You are going to die for 7 days-Од Непознат Shocked Shocked Shocked
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by Maja Вто Jул 07 2009, 01:21

ми прати т-мобиле 50 денари бонус Very Happy
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by Manakence_SK Саб Jул 11 2009, 20:43

Пеер ставај кафе
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Aвг 04 2009, 10:10

последна порака-Добродојдовте во зоната на T-Mobile во Хрватска...
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Последна Примена Порака Empty Re: Последна Примена Порака

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот