Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_lcapШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_voting_barШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_lcapШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_voting_barШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_rcap 
Vampo (334)
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_lcapШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_voting_barШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_rcap 
Maja (271)
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_lcapШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_voting_barШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_rcap 
Admin (198)
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_lcapШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_voting_barШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_lcapШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_voting_barШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_rcap 
fraerce (164)
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_lcapШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_voting_barШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_lcapШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_voting_barШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_lcapШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_voting_barШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_rcap 
Djigi (22)
Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_lcapШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_voting_barШто јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 I_vote_rcap 


Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

+3
Maja
Manakence_SK
Vampo
7 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Manakence_SK Пон Јун 08 2009, 11:13

Maja напиша:еј ме направивте термит за благоооо

Зар не си ??? confused confused confused affraid affraid affraid
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Maja Пон Јун 08 2009, 20:11

па не... Razz
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Vampo Пон Јун 08 2009, 20:27

Ништо ни јадам ни пијам си отиде Маја од кај мене ништо не ми се јаде сеа неам апетит Sad
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Manakence_SK Пон Јун 08 2009, 22:35

Vampo напиша:Ништо ни јадам ни пијам си отиде Маја од кај мене ништо не ми се јаде сеа неам апетит Sad

Ни јадеш, ни пиеш, бидејчи све ти скрила маја Very Happy Very Happy Very Happy
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by fraerce Вто Јун 09 2009, 22:59

Некои чајни колачи, неам поим како се викаат
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Manakence_SK Вто Јун 16 2009, 11:58

Пијам Јогурт бидејќи само што станав
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Ficmkd Вто Јун 16 2009, 17:31

Маја све ми изеде ... Sad сеа дремам ко пациент... не јадам ништо само пијам кокче кое маја се сожали и го остаи
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Manakence_SK Вто Јун 16 2009, 17:41

Ficmkd напиша:Маја све ми изеде ... Sad сеа дремам ко пациент... не јадам ништо само пијам кокче кое маја се сожали и го остаи

Маја е скржава Smile
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Ficmkd Вто Јун 16 2009, 17:46

ЛОЛ хахахахахаха
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Manakence_SK Вто Јун 16 2009, 19:03

Пијам ладна вода Smile
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by fraerce Чет Јун 25 2009, 01:11

Пијам топло млеко и јадам еуро крем
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Ficmkd Чет Јун 25 2009, 09:21

пијам сок.... а не јадам ништо
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Maja Нед Jул 12 2009, 15:29

пијам млекце...
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Jул 14 2009, 17:34

Јадам супа
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Manakence_SK Сре Jул 15 2009, 00:35

грицкам нокти Smile
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пет Jул 17 2009, 12:21

јадам Корнфлекс
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер - Page 2 Empty Re: Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот