Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Денес станав у... EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Денес станав у... EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Денес станав у... EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Денес станав у... EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Денес станав у... EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Денес станав у... EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Денес станав у... EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Денес станав у... EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Денес станав у... EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Денес станав у... EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Денес станав у... EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Денес станав у... EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Денес станав у... EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Денес станав у... EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Денес станав у... EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Денес станав у... EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Денес станав у... EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Денес станав у... EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Денес станав у... EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Денес станав у... EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Денес станав у... I_vote_lcapДенес станав у... I_voting_barДенес станав у... I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Денес станав у... I_vote_lcapДенес станав у... I_voting_barДенес станав у... I_vote_rcap 
Vampo (334)
Денес станав у... I_vote_lcapДенес станав у... I_voting_barДенес станав у... I_vote_rcap 
Maja (271)
Денес станав у... I_vote_lcapДенес станав у... I_voting_barДенес станав у... I_vote_rcap 
Admin (198)
Денес станав у... I_vote_lcapДенес станав у... I_voting_barДенес станав у... I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Денес станав у... I_vote_lcapДенес станав у... I_voting_barДенес станав у... I_vote_rcap 
fraerce (164)
Денес станав у... I_vote_lcapДенес станав у... I_voting_barДенес станав у... I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Денес станав у... I_vote_lcapДенес станав у... I_voting_barДенес станав у... I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Денес станав у... I_vote_lcapДенес станав у... I_voting_barДенес станав у... I_vote_rcap 
Djigi (22)
Денес станав у... I_vote_lcapДенес станав у... I_voting_barДенес станав у... I_vote_rcap 


Денес станав у...

+5
fraerce
Ficmkd
Maja
Manakence_SK
Vampo
9 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Денес станав у... Empty Денес станав у...

Пишување by Vampo Чет Јун 04 2009, 12:51

Во колку саат станавте денес?


јас во 10.25 требаше да идам до центар али изглеа не идам јес
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Manakence_SK Чет Јун 04 2009, 12:55

Имаш среќа што не треба да се чекаш со маја, па да видиш како ке идеш и тоа со трчање. Инаку станат сум од 9 саат
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Maja Чет Јун 04 2009, 23:47

станав во 12 ... за да одам кај влатко
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Ficmkd Пет Јун 05 2009, 00:08

Ја станаф у 7 >.< требаше од школо да идеме у охрид ^^
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by fraerce Саб Јун 06 2009, 16:46

Последнава недела станувам во 10:01
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Vampo Саб Јун 06 2009, 19:30

денес у 8.15 станав а фчера у 7:50
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Ficmkd Саб Јун 06 2009, 20:39

Секој ден најкасно станувам у 9... денес у 7:30
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Vampo Нед Јун 07 2009, 12:26

сеа станав пред 10 мин значи у 11.15 и одма на форум еј !!
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Maja Нед Јун 07 2009, 13:48

денеска станав во 10:59
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Manakence_SK Нед Јун 07 2009, 14:04

Maja напиша:денеска станав во 10:59

Е сега во 10:59 да речеше во 11, ајде држи некако, ама баш во 59 lol!
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Vampo Нед Јун 07 2009, 14:16

психолошки е се ова Smile сака да мислиме дека уствари станала порано Smile иначе стана у 10.55 пошо тогаш си ми титнала
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Maja Нед Јун 07 2009, 14:34

станав пред 11 му титнав на влатко а мислам дека бесе 10:59 ама ете грешка...
леле луѓе за 5 мин ке расправате еј ...
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Manakence_SK Нед Јун 07 2009, 14:48

Абе никој не се расправа, туку интересено е во 10:59.
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Maja Нед Јун 07 2009, 14:50

абе брат тоа е
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Manakence_SK Нед Јун 07 2009, 15:11

хехехехехе
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Ficmkd Нед Јун 07 2009, 17:02

Денеска влатко стана пред мене... зар је могуче? Razz иначе врска неам у колку станав... чим влатко станал у 11:15 ја сум станал у 12... или незнам О_о
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Dekoman Нед Јун 07 2009, 17:15

станав у 7:43...ама после се излежавав до 11 Smile

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Ficmkd Пон Јун 08 2009, 08:25

7:00 >.<
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Manakence_SK Пон Јун 08 2009, 11:12

тууууууууууууу ВАМПИР, што си правел толку рано, инаку се разбудив во 9: 5(и нешто), а од кревет станав во 10:05
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Admin Пон Јун 08 2009, 13:09

12:10
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 33
Местолокација : Skopje

https://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Vampo Пон Јун 08 2009, 14:58

станав прво у 7.05 ме замараа кај е клучот од кола и после станав у 8.15
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Ficmkd Пон Јун 08 2009, 18:08

исто и денес у 7 >.<
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Maja Пон Јун 08 2009, 21:10

денес станав во 7:30...зашто морав Sad
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Manakence_SK Пон Јун 08 2009, 22:37

lol! Аман бе луѓе. што ви стана lol!
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by fraerce Вто Јун 09 2009, 22:57

Накај 12 и тоа телефонот ме разбуди
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Денес станав у... Empty Re: Денес станав у...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот