Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Визии-Дали ви се случило? EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Визии-Дали ви се случило? EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Визии-Дали ви се случило? EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Визии-Дали ви се случило? EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Визии-Дали ви се случило? EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Визии-Дали ви се случило? EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Визии-Дали ви се случило? EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Визии-Дали ви се случило? EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Визии-Дали ви се случило? EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Визии-Дали ви се случило? EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Визии-Дали ви се случило? EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Визии-Дали ви се случило? EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Визии-Дали ви се случило? EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Визии-Дали ви се случило? EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Визии-Дали ви се случило? EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Визии-Дали ви се случило? EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Визии-Дали ви се случило? EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Визии-Дали ви се случило? EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Визии-Дали ви се случило? EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Визии-Дали ви се случило? EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Визии-Дали ви се случило? I_vote_lcapВизии-Дали ви се случило? I_voting_barВизии-Дали ви се случило? I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Визии-Дали ви се случило? I_vote_lcapВизии-Дали ви се случило? I_voting_barВизии-Дали ви се случило? I_vote_rcap 
Vampo (334)
Визии-Дали ви се случило? I_vote_lcapВизии-Дали ви се случило? I_voting_barВизии-Дали ви се случило? I_vote_rcap 
Maja (271)
Визии-Дали ви се случило? I_vote_lcapВизии-Дали ви се случило? I_voting_barВизии-Дали ви се случило? I_vote_rcap 
Admin (198)
Визии-Дали ви се случило? I_vote_lcapВизии-Дали ви се случило? I_voting_barВизии-Дали ви се случило? I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Визии-Дали ви се случило? I_vote_lcapВизии-Дали ви се случило? I_voting_barВизии-Дали ви се случило? I_vote_rcap 
fraerce (164)
Визии-Дали ви се случило? I_vote_lcapВизии-Дали ви се случило? I_voting_barВизии-Дали ви се случило? I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Визии-Дали ви се случило? I_vote_lcapВизии-Дали ви се случило? I_voting_barВизии-Дали ви се случило? I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Визии-Дали ви се случило? I_vote_lcapВизии-Дали ви се случило? I_voting_barВизии-Дали ви се случило? I_vote_rcap 
Djigi (22)
Визии-Дали ви се случило? I_vote_lcapВизии-Дали ви се случило? I_voting_barВизии-Дали ви се случило? I_vote_rcap 


Визии-Дали ви се случило?

5 posters

Go down

Визии-Дали ви се случило? Empty Визии-Дали ви се случило?

Пишување by fraerce Вто Јун 09 2009, 22:28

Сакам да знам дали некогаш ви се претставувале визии дека нешто ќе се случи?
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Визии-Дали ви се случило? Empty Re: Визии-Дали ви се случило?

Пишување by Ficmkd Вто Јун 09 2009, 23:47

Дададада многу места и некои дешавки сум ги сонувал на пр. пред 2 години скоро секоја вечер сонував едно место и кога го видов едноставно неможев да поверувам... исто ко што го сонував....
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Визии-Дали ви се случило? Empty Re: Визии-Дали ви се случило?

Пишување by Manakence_SK Сре Јун 10 2009, 15:16

Дааааааааааааа, сум сонувал нешто, после извесен период ми се слушува тоа, а мене ми е многу чудно, бидејки таа случка веќе некаде сум ја видел.
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Визии-Дали ви се случило? Empty Re: Визии-Дали ви се случило?

Пишување by Maja Чет Јун 11 2009, 01:33

некад ми се десило да не сум го сонувала тоа место или не сум го ни видела ни ништо и коа ке отидам таму пример во некоја куќа исто се ќе ти кажам што е како е ко да сум била...
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Визии-Дали ви се случило? Empty Re: Визии-Дали ви се случило?

Пишување by Ficmkd Чет Јун 11 2009, 14:49

дададада маја исто и мене.... Кога ќе отидеш таму све ти делува познато а не си го видела нигде :S
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Визии-Дали ви се случило? Empty Re: Визии-Дали ви се случило?

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 12:02

тоа се вика дежа ву и јас секоја ноќ сонувам по нешто најчесто сонувам кавги помегу мене и други луѓе и кога ке се случи тоа во реалност гледам да ја избегнам таа кавга
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Визии-Дали ви се случило? Empty Re: Визии-Дали ви се случило?

Пишување by Ficmkd Пон Јун 29 2009, 13:17

Михе друго е тоа....
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Визии-Дали ви се случило? Empty Re: Визии-Дали ви се случило?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот