Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_lcapАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_voting_barАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_lcapАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_voting_barАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_rcap 
Vampo (334)
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_lcapАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_voting_barАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_rcap 
Maja (271)
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_lcapАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_voting_barАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_rcap 
Admin (198)
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_lcapАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_voting_barАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_lcapАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_voting_barАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_rcap 
fraerce (164)
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_lcapАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_voting_barАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_lcapАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_voting_barАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_lcapАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_voting_barАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_rcap 
Djigi (22)
Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_lcapАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_voting_barАлександре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи I_vote_rcap 


Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

4 posters

Go down

Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи Empty Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 11:29

Искажете го вашето мислење за овој трансфер јас мислам дека е топ и многу сум срекен како најголем фан на челзи и сега сме спремни да освојуваме се ! плус тоа Челзи одвојува 113 милиони за Торес и се очекува тоа да биде најголем трансфер ова лето
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи Empty Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 17:50

така е така е така е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Челзи засекогаш
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи Empty Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Ficmkd Вто Јун 30 2009, 00:03

Милан се распаѓа а?
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи Empty Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 00:41

нормално
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи Empty Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Vampo Вто Јун 30 2009, 00:53

Нема да иде Пато у Челзи официјално изјави Галијани...Иначе Милан ќе го земат Луис Фабиано изглеа и Фабрегас.И башка потпишаа за еден младич кој допрва ќе се покажуа.Милан од секад бил голем тим неможе да се распадне!!
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи Empty Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 12:35

Галијани рече не за СЕКОЈА цена,и рече ако понудат 50 милиони евра ке прифати Very Happy
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи Empty Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by S@T@ Саб Окт 10 2009, 20:01

пфффф ако го дадат и Пато , МИлан се готови иначе супер за Челзи, Пато е несомнено голем играч!

S@T@
дебитант
дебитант

Број на мислења : 2
Join date : 2009-10-10

Вратете се на почетокот Go down

Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи Empty Re: Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот