Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Најинтересни вицови :)) EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Најинтересни вицови :)) EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Најинтересни вицови :)) EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Најинтересни вицови :)) EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Најинтересни вицови :)) EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Најинтересни вицови :)) EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Најинтересни вицови :)) EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Најинтересни вицови :)) EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Најинтересни вицови :)) EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Најинтересни вицови :)) EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Најинтересни вицови :)) EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Најинтересни вицови :)) EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Најинтересни вицови :)) EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Најинтересни вицови :)) EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Најинтересни вицови :)) EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Најинтересни вицови :)) EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Најинтересни вицови :)) EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Најинтересни вицови :)) EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Најинтересни вицови :)) EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Најинтересни вицови :)) EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Најинтересни вицови :)) I_vote_lcapНајинтересни вицови :)) I_voting_barНајинтересни вицови :)) I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Најинтересни вицови :)) I_vote_lcapНајинтересни вицови :)) I_voting_barНајинтересни вицови :)) I_vote_rcap 
Vampo (334)
Најинтересни вицови :)) I_vote_lcapНајинтересни вицови :)) I_voting_barНајинтересни вицови :)) I_vote_rcap 
Maja (271)
Најинтересни вицови :)) I_vote_lcapНајинтересни вицови :)) I_voting_barНајинтересни вицови :)) I_vote_rcap 
Admin (198)
Најинтересни вицови :)) I_vote_lcapНајинтересни вицови :)) I_voting_barНајинтересни вицови :)) I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Најинтересни вицови :)) I_vote_lcapНајинтересни вицови :)) I_voting_barНајинтересни вицови :)) I_vote_rcap 
fraerce (164)
Најинтересни вицови :)) I_vote_lcapНајинтересни вицови :)) I_voting_barНајинтересни вицови :)) I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Најинтересни вицови :)) I_vote_lcapНајинтересни вицови :)) I_voting_barНајинтересни вицови :)) I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Најинтересни вицови :)) I_vote_lcapНајинтересни вицови :)) I_voting_barНајинтересни вицови :)) I_vote_rcap 
Djigi (22)
Најинтересни вицови :)) I_vote_lcapНајинтересни вицови :)) I_voting_barНајинтересни вицови :)) I_vote_rcap 


Најинтересни вицови :))

3 posters

Go down

Најинтересни вицови :)) Empty Најинтересни вицови :))

Пишување by Dance989 Чет Окт 01 2009, 00:28

Што е H2O + H2O + H2O + H2O +H2O?
- Поплава.
Dance989
Dance989
дебитант
дебитант

Број на мислења : 12
Join date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Најинтересни вицови :)) Empty Re: Најинтересни вицови :))

Пишување by Dance989 Чет Окт 01 2009, 00:36

*Што прави циган кога оди да чепка по контејнери?
-Пее: Шоп, шопинг, шоп, шопинг! Laughing

*Зошто петелот толку рано кукурига?
- Затоа што кога ќе се разбудат кокошките, не смее да писнеЕ!
Dance989
Dance989
дебитант
дебитант

Број на мислења : 12
Join date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Најинтересни вицови :)) Empty Re: Најинтересни вицови :))

Пишување by RIC77 Чет Окт 01 2009, 00:42

Laughing
RIC77
RIC77
Администратор
Администратор

Број на мислења : 18
Join date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Најинтересни вицови :)) Empty Re: Најинтересни вицови :))

Пишување by Manakence_SK Чет Окт 01 2009, 18:25

Dance989 напиша:Што е H2O + H2O + H2O + H2O +H2O?
- Поплава.

lol
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Најинтересни вицови :)) Empty Re: Најинтересни вицови :))

Пишување by RIC77 Пет Окт 02 2009, 03:00

Ало, дали е тоа Парламент?
-Да повелете ...
-Сакам да станам пратеник.Кој е условот за тоа?
-Ти бе будала да не си???
-Да, друго нешто треба?
RIC77
RIC77
Администратор
Администратор

Број на мислења : 18
Join date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Најинтересни вицови :)) Empty Re: Најинтересни вицови :))

Пишување by RIC77 Пет Окт 02 2009, 03:00

Девојката го прашува дечкото :
-Зошто имаш толку големи очи?
-Затоа што сум плачел многу како мал.
-Па добро бе, што не си мочал повеќе?
RIC77
RIC77
Администратор
Администратор

Број на мислења : 18
Join date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Најинтересни вицови :)) Empty Re: Најинтересни вицови :))

Пишување by Manakence_SK Пет Окт 02 2009, 17:42

Како се вика заштитникот на политичарите?
- Свети Пинокио.
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Најинтересни вицови :)) Empty Re: Најинтересни вицови :))

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот