Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Вашите предлози тука - Page 2 EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Вашите предлози тука - Page 2 I_vote_lcapВашите предлози тука - Page 2 I_voting_barВашите предлози тука - Page 2 I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Вашите предлози тука - Page 2 I_vote_lcapВашите предлози тука - Page 2 I_voting_barВашите предлози тука - Page 2 I_vote_rcap 
Vampo (334)
Вашите предлози тука - Page 2 I_vote_lcapВашите предлози тука - Page 2 I_voting_barВашите предлози тука - Page 2 I_vote_rcap 
Maja (271)
Вашите предлози тука - Page 2 I_vote_lcapВашите предлози тука - Page 2 I_voting_barВашите предлози тука - Page 2 I_vote_rcap 
Admin (198)
Вашите предлози тука - Page 2 I_vote_lcapВашите предлози тука - Page 2 I_voting_barВашите предлози тука - Page 2 I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Вашите предлози тука - Page 2 I_vote_lcapВашите предлози тука - Page 2 I_voting_barВашите предлози тука - Page 2 I_vote_rcap 
fraerce (164)
Вашите предлози тука - Page 2 I_vote_lcapВашите предлози тука - Page 2 I_voting_barВашите предлози тука - Page 2 I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Вашите предлози тука - Page 2 I_vote_lcapВашите предлози тука - Page 2 I_voting_barВашите предлози тука - Page 2 I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Вашите предлози тука - Page 2 I_vote_lcapВашите предлози тука - Page 2 I_voting_barВашите предлози тука - Page 2 I_vote_rcap 
Djigi (22)
Вашите предлози тука - Page 2 I_vote_lcapВашите предлози тука - Page 2 I_voting_barВашите предлози тука - Page 2 I_vote_rcap 


Вашите предлози тука

+5
Maja
Admin
fraerce
Ficmkd
Vampo
9 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Вашите предлози тука - Page 2 Empty Re: Вашите предлози тука

Пишување by Dekoman Нед Јун 14 2009, 13:40

АБЕ ДАЈ СТАЈТЕ УШТЕ СМАЈЛИЊА, МАЛКУ СЕ НЕКАКО
(ИМА СКОРО ЗА СЕКОЕ РАСПОЛОЖЕНИЕ, АМА МОЖЕ ДА СТАВИТЕ УШТЕ).
АКО МОЖЕ ДА СЕ ЗЕМААТ ОД ДРУГИ ФОРУМИ, ЕВЕ ЗНАМ ДЕКА НА КАЈГАНА ФОРУМОТ ИМА МНОГУ, ПА СТАВЕТЕ ОД ТАМУ АКО МОЖЕ!

Е ДА И ОВА ОД ДЕСНА СТРАНА ШТО Е "БАРАЈ, КОЈ Е ОНЛИНЕ И ИЗГЛЕА ЗА CHAT НЕШТОВО, ДАЈ НЕКАКО СТАВЕТЕ ГО ОД ЛЕВА СТРАНА ИЛИ СРЕДЕТЕ ГО, НЕРВИРА ШТО НА ФОРУМ ТРЕБА СО SCROLL ДА ОДИШ ЛЕВО ДЕСНО! ТОА Е МОЕ МИСЛЕЊЕ, АКО НЕ МОЖЕ...ЈБГ!
ПОЗДРАВ ДО АДМИНИСТРАТОРИТЕ!

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Вашите предлози тука - Page 2 Empty Re: Вашите предлози тука

Пишување by Maja Нед Јун 14 2009, 16:20

фала за поздравот иначе се ке средиме ...јас ке ги определам кој каде да биде и се ке се направи по твоја ДЕКОВА желба ... поз Smile
п.с. у право си деко
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Вашите предлози тука - Page 2 Empty Re: Вашите предлози тука

Пишување by Manakence_SK Вто Јун 30 2009, 02:17

Абе кој ја менувал бојата и големината на буквите од фонтот, при постирање треба многу да се напнеш да видиш што пишува. Исто така и позадината кога нешто е цитирано да се среди, зс со темна позадина и темни букви лошо изгледа
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Вашите предлози тука - Page 2 Empty Re: Вашите предлози тука

Пишување by Vampo Вто Јун 30 2009, 02:42

не е сменето бе Иве нешто кај тебе се пореметило
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Вашите предлози тука - Page 2 Empty Re: Вашите предлози тука

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 10:47

ддададада и кај мене е така бе брат
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Вашите предлози тука - Page 2 Empty Re: Вашите предлози тука

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот