Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Добродојдовте повелете претставете се!!!! EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Добродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_lcapДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_voting_barДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Добродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_lcapДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_voting_barДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_rcap 
Vampo (334)
Добродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_lcapДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_voting_barДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_rcap 
Maja (271)
Добродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_lcapДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_voting_barДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_rcap 
Admin (198)
Добродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_lcapДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_voting_barДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Добродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_lcapДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_voting_barДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_rcap 
fraerce (164)
Добродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_lcapДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_voting_barДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Добродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_lcapДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_voting_barДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Добродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_lcapДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_voting_barДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_rcap 
Djigi (22)
Добродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_lcapДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_voting_barДобродојдовте повелете претставете се!!!! I_vote_rcap 


Добродојдовте повелете претставете се!!!!

+13
Petr Cech=Mihe!!!!!
Dekoman
Mihe-Iron Maiden
Admin
NenoDimovski
Veter
JediKnight
dare
fraerce
Ficmkd
Maja
Vampo
Manakence_SK
17 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK Вто Мај 05 2009, 16:46

Нови сте на форумов? Претставете се тука.


Последната промена е направена од Manakence_SK на Вто Мај 05 2009, 17:37. Мислењето е променето 2 пати.
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Vampo Вто Мај 05 2009, 16:50

Јас сум Vampo Smile се знаеме со Manakence_SK он ме покани на форумов се надевам ке успее идејава..


Последната промена е направена од Vampo на Вто Мај 05 2009, 17:25. Мислењето е променето 1 пати
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Vampo Вто Мај 05 2009, 17:25

проба
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK Вто Мај 05 2009, 17:29

Konecno Se Pojavi Potpisot Very Happy
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Maja Сре Мај 06 2009, 15:06

еј и јас сум тука Very Happy ме заборавивте мене Sad
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK Сре Мај 06 2009, 15:36

Никој не те заборавил, само тебе те немаше Very Happy
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Ficmkd Сре Мај 13 2009, 00:43

Јас сум филип и сум многу Ѕвер Smile тие што ме знаат ќе го потврдат тоа... Smile шала иначе стај те го ова боље ко прв топик за новите кога ќе се логираат да пишат прво тука не вака ќе гледаат ние се знаеме и се заебаваме и ќе се срамат :O (тоа е мое мислење)
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by fraerce Сре Мај 13 2009, 09:57

Јас сум петар(фраерче), на форумот ме покани манакенче. Имам 22 год, од ск сум
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by dare Чет Мај 14 2009, 23:49

Јас сум дарко ме покани на фурумот ВАМПО(брат ми) имам 20 год

dare
дебитант
дебитант

Број на мислења : 1
Join date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by JediKnight Пет Мај 15 2009, 01:56

Hello ovde JediKnight inace Nikola(4ako)od ohrid na forumov me pokani Vampo(ili taka narecen lale) Very Happy se nadevam forumov ke vi uspee inace dizajnov i sve ostanato e koska pozdrav za adminite See ya!

May The Force Be With You!
JediKnight
JediKnight
May The Force Be With You
May The Force Be With You

Број на мислења : 9
Join date : 2009-05-15
Age : 34
Местолокација : Ohrid

http://www.nowhere.com.mk/ohrid.php

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by JediKnight Пет Мај 15 2009, 02:05

Една забелешка од Vampo ме искара да пишам на мак.така да се ова нека биди наново на макSmile Здраво овде JediKnight иначе Никола(4ако)Од Охрид на форумов ме покани Vampo(лале)се надевам форумов ќе ви успее инач, дизајнов и се останато е коска Поздрав!

May The Force Be With You!
JediKnight
JediKnight
May The Force Be With You
May The Force Be With You

Број на мислења : 9
Join date : 2009-05-15
Age : 34
Местолокација : Ohrid

http://www.nowhere.com.mk/ohrid.php

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Vampo Пет Мај 15 2009, 02:06

Добредојде на форумот !!
Make friends and have fun
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK Пет Мај 15 2009, 02:45

Добро дојде JediKnight, се надевам на пред се на добра забава
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Maja Пет Мај 15 2009, 03:47

jao чекајте и јас да пишам нешто... Ме знаете сите мене ..
иначе здраво за JediKnight и за другите нови на форумот...не сум администратор ни модератор ама ко да сум ХАХАХА се иде преку мене да знаете Very Happy
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Veter Пет Мај 15 2009, 13:19

zdravo na site i pozdrav na site

Veter
дебитант
дебитант

Број на мислења : 15
Join date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Vampo Пет Мај 15 2009, 14:14

dare напиша:Јас сум дарко ме покани на фурумот ВАМПО(брат ми) имам 20 год

Добродојде Даре, исто и ти Џедикнајт и Ветер поздрав до вас
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK Нед Мај 17 2009, 15:24

Ненад, а пред да почнеш со постирањето да се представиш Evil or Very Mad
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by NenoDimovski Вто Мај 19 2009, 12:53

НЕЈЌАМ ДА СЕ ПРЕТСТАВАМ !!! СЕ ЗАЕБАВАМ!!! Hi Everyone I Am Neno, and I come from George Town (за сите што не знат да шитаат англиски: "Хај евриван, ај ем Нено, енд ај кам фром Џорџ Таун" ... и што друго да Ви кажам ... А Да ... ВЕ САКАМ СИТЕ ... и тоа би било на кратко!!! А Вие Г-дине Макенче од Ск ке видите вечер пред Палас!!! Surprised
NenoDimovski
NenoDimovski
дебитант
дебитант

Број на мислења : 26
Join date : 2009-05-10
Age : 37
Местолокација : Независна Држава Ѓорче (карши Блажевски)

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Admin Вто Мај 19 2009, 13:52

еј полека со закани!!! Twisted Evil
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 33
Местолокација : Skopje

https://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK Вто Мај 19 2009, 14:06

Што се секираш Админ, не му се плашам, во последен случај брз сум на бегање Very Happy Very Happy Very Happy
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by NenoDimovski Пет Мај 22 2009, 15:47

Макенеченце, коа сум те тепал бре јас, освен еднаш коа имаше 5 години!!! последен пат летав ако не се секаваш!!! сеа пази се во Недела!!! Ке те растурам ... во пиење!!! Laughing
NenoDimovski
NenoDimovski
дебитант
дебитант

Број на мислења : 26
Join date : 2009-05-10
Age : 37
Местолокација : Независна Држава Ѓорче (карши Блажевски)

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Manakence_SK Пет Мај 22 2009, 15:56

хехехехехех, слободно растуриме во тоа..... јас не пијам од празна флаша
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пет Мај 29 2009, 21:21

Здраво јас сум Гаго.Се надевам дека ќе имаме убава соработка.Имам братучеди на висока функција овде.
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Admin Саб Мај 30 2009, 00:49

абе сварно цела фамилија се собравте на форумов!!!
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 33
Местолокација : Skopje

https://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Ficmkd Саб Мај 30 2009, 16:31

Ти сакаше да викаме луѓе ние ти носиме а ти уште маани им наоѓаш... аххх
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Добродојдовте повелете претставете се!!!! Empty Re: Добродојдовте повелете претставете се!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот