Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Омилен Цртан Филм EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Омилен Цртан Филм EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Омилен Цртан Филм EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Омилен Цртан Филм EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Омилен Цртан Филм EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Омилен Цртан Филм EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Омилен Цртан Филм EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Омилен Цртан Филм EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Омилен Цртан Филм EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Омилен Цртан Филм EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Омилен Цртан Филм EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Омилен Цртан Филм EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Омилен Цртан Филм EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Омилен Цртан Филм EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Омилен Цртан Филм EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Омилен Цртан Филм EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Омилен Цртан Филм EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Омилен Цртан Филм EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Омилен Цртан Филм EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Омилен Цртан Филм EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Омилен Цртан Филм I_vote_lcapОмилен Цртан Филм I_voting_barОмилен Цртан Филм I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Омилен Цртан Филм I_vote_lcapОмилен Цртан Филм I_voting_barОмилен Цртан Филм I_vote_rcap 
Vampo (334)
Омилен Цртан Филм I_vote_lcapОмилен Цртан Филм I_voting_barОмилен Цртан Филм I_vote_rcap 
Maja (271)
Омилен Цртан Филм I_vote_lcapОмилен Цртан Филм I_voting_barОмилен Цртан Филм I_vote_rcap 
Admin (198)
Омилен Цртан Филм I_vote_lcapОмилен Цртан Филм I_voting_barОмилен Цртан Филм I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Омилен Цртан Филм I_vote_lcapОмилен Цртан Филм I_voting_barОмилен Цртан Филм I_vote_rcap 
fraerce (164)
Омилен Цртан Филм I_vote_lcapОмилен Цртан Филм I_voting_barОмилен Цртан Филм I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Омилен Цртан Филм I_vote_lcapОмилен Цртан Филм I_voting_barОмилен Цртан Филм I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Омилен Цртан Филм I_vote_lcapОмилен Цртан Филм I_voting_barОмилен Цртан Филм I_vote_rcap 
Djigi (22)
Омилен Цртан Филм I_vote_lcapОмилен Цртан Филм I_voting_barОмилен Цртан Филм I_vote_rcap 


Омилен Цртан Филм

+3
Admin
Maja
Manakence_SK
7 posters

Go down

Омилен Цртан Филм Empty Омилен Цртан Филм

Пишување by Manakence_SK Пон Мај 11 2009, 22:52

Кој цртан филм ви е омилен, децки јунак Very Happy


Последната промена е направена од Manakence_SK на Вто Мај 12 2009, 00:49. Мислењето е променето 1 пати
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Maja Вто Мај 12 2009, 00:05

том и џери ... Very Happy flower
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Admin Вто Мај 12 2009, 01:06

и на мене том и џери!!!

ама дајте што е со темава????
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 33
Местолокација : Skopje

https://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Vampo Вто Мај 12 2009, 15:33

мене Нинџа Желки и Химен!!!!
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by fraerce Сре Мај 20 2009, 22:06

Брзата птица итрица
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Admin Чет Мај 21 2009, 00:21

том и џери дефинитивно најдобри!!! ги гледас цело време само се млатат и на крај пак се другари!!!
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 33
Местолокација : Skopje

https://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Maja Чет Мај 21 2009, 02:11

да да том и џери .. ко мала многу ги сакав а и сеа .. не ми се досадни и учте ми се интересни
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Admin Чет Мај 21 2009, 14:00

еј па каде ги гледаш? дај кажи!!!

да се подсетам на децките радости Very Happy
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 33
Местолокација : Skopje

https://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Manakence_SK Чет Мај 21 2009, 15:23

Па ги имаш на Шутел, БТР, и понекогаш на Сител.

ама во секој момент можеш да ги гледаш на youtube
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Maja Чет Мај 21 2009, 21:47

или на бумеранг
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Mihe-Iron Maiden Нед Јун 28 2009, 16:43

Саут Парк дефинитивно
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Ficmkd Нед Јун 28 2009, 18:09

Симпсонови дефенитивно
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Manakence_SK Нед Јун 28 2009, 21:19

Ficmkd напиша:Симпсонови дефенитивно
bounce bounce bounce bounce bounce
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Maja Пон Јун 29 2009, 03:44

пепелашка , снежана и седумте џуџиња,трнорушка,заспаната убавица,убавицата и зверот,црвенкапа,грдото пајче,(пинокио сум го мразела) мечка батко,ариел,101 далматинец,маза и луња....... и уште многу други сум ги гледала и сите ги сакам освен пинокио зашто од мала се пласев од него а сеа ми е одвратен а незнам зашто ..
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Manakence_SK Пон Јун 29 2009, 10:20

Maja напиша:освен пинокио зашто од мала се пласев од него а сеа ми е одвратен а незнам зашто ..

Се плашиш кога лажеш и ти, и тебе да не ти порасне носот Smile
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 10:31

хехееххехехехе вистина е тоа Very Happy:D:D
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Maja Пон Јун 29 2009, 16:45

нене ме плашеше еден дел коа го земаа мислам волкот и лиицата ли незнам кој и некако страшен ми беше а иначе не лажам јас ...
од сите тука иве ме знае со години мозже накај 6-7 а после тоа сите вие. .. така да прасајте го иве дали лажам или не и каква сум ...
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Vampo Пон Јун 29 2009, 17:12

ц ц ц ц лажга ниедна
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 17:49

ајде ајде не се правдај
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Maja Вто Јун 30 2009, 01:36

Evil or Very Mad
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Manakence_SK Вто Јун 30 2009, 02:10

Maja напиша:нене ме плашеше еден дел коа го земаа мислам волкот и лиицата ли незнам кој и некако страшен ми беше а иначе не лажам јас ...
од сите тука иве ме знае со години мозже накај 6-7 а после тоа сите вие. .. така да прасајте го иве дали лажам или не и каква сум ...

Маја никогап не лаже !!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 10:47

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Омилен Цртан Филм Empty Re: Омилен Цртан Филм

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот