Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Најубав град EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Најубав град EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Најубав град EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Најубав град EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Најубав град EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Најубав град EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Најубав град EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Најубав град EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Најубав град EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Најубав град EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Најубав град EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Најубав град EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Најубав град EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Најубав град EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Најубав град EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Најубав град EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Најубав град EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Најубав град EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Најубав град EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Најубав град EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Најубав град I_vote_lcapНајубав град I_voting_barНајубав град I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Најубав град I_vote_lcapНајубав град I_voting_barНајубав град I_vote_rcap 
Vampo (334)
Најубав град I_vote_lcapНајубав град I_voting_barНајубав град I_vote_rcap 
Maja (271)
Најубав град I_vote_lcapНајубав град I_voting_barНајубав град I_vote_rcap 
Admin (198)
Најубав град I_vote_lcapНајубав град I_voting_barНајубав град I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Најубав град I_vote_lcapНајубав град I_voting_barНајубав град I_vote_rcap 
fraerce (164)
Најубав град I_vote_lcapНајубав град I_voting_barНајубав град I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Најубав град I_vote_lcapНајубав град I_voting_barНајубав град I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Најубав град I_vote_lcapНајубав град I_voting_barНајубав град I_vote_rcap 
Djigi (22)
Најубав град I_vote_lcapНајубав град I_voting_barНајубав град I_vote_rcap 


Најубав град

+3
Ficmkd
Vampo
Manakence_SK
7 posters

Go down

Најубав град Empty Најубав град

Пишување by Manakence_SK Пон Мај 11 2009, 23:05

Кој е најубав град, според вас
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Најубав град Empty Re: Најубав град

Пишување by Vampo Вто Мај 12 2009, 15:51

во Македонија?? -нема таков
во Светот - Charlotte Amalie
ако сакате да дознаете каде е пишете на гоогле
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Најубав град Empty Re: Најубав град

Пишување by Ficmkd Вто Мај 12 2009, 20:03

Гоогле не ми работи
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Најубав град Empty Re: Најубав град

Пишување by fraerce Сре Мај 13 2009, 10:52

Па низ македонија има мн убави места каде што може човек да прошета, а инаку најубав град за мене е париз
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Најубав град Empty Re: Најубав град

Пишување by Maja Сре Мај 13 2009, 20:16

секаде ке ми биде убаво ако сум со личноста што ја сакам Very Happy
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Најубав град Empty Re: Најубав град

Пишување by Veter Пет Мај 15 2009, 13:10

najubav grad e mojot grad grad kade sto ima droga kurvi i ubistva gradot koj jas go sakam e grad so mn koli i mn fabriki gradot moj e nesto sto e nad site nesta vozviseno i leta visoko nad oblacite najvisoko gradot moj e moj grad najubav na svet e mojot grad

Veter
дебитант
дебитант

Број на мислења : 15
Join date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Најубав град Empty Re: Најубав град

Пишување by Manakence_SK Пет Мај 15 2009, 14:52

Ветер лудак си Very Happy Very Happy Very Happy
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Најубав град Empty Re: Најубав град

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 13:04

најубаво место ми е паркингот кај што се дешаваше "Боро брат зашто и кажа бе У КУРАЦ!!!!! абе нејкев пеер У КУРАЦ!!!!!!! У КУРАЦ СЕ У КУРАЦ !!!!! не снимај да ти ибам" леле тој клип клоца газови еј!
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Најубав град Empty Re: Најубав град

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 13:06

ветер за тебе само Амстердам таму имас и курви и све!
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Најубав град Empty Re: Најубав град

Пишување by Ficmkd Пон Јун 29 2009, 13:08

хахахахахахахахаха абе михе бе
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Најубав град Empty Re: Најубав град

Пишување by Mihe-Iron Maiden Сре Jул 01 2009, 21:50

дададада истина е тоа
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Најубав град Empty Re: Најубав град

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот