Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Ми треба совет околу телефон

Go down

Ми треба совет околу телефон

Пишување by Ficmkd on Вто Мај 05 2009, 22:44

Сакам да си земам Sony Ericson W580i сега го продаваат за 5000 а во космофон е за 8-9 дали се исплати да давам толку пари за тој телефон или има некој со подобри опции по поевтина цена.. Ако знае некој нешто неа пише.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Admin on Сре Мај 06 2009, 01:05

ако ти го даваат за 5000 не се мисли зимај го!  иначе телефонот ти е постар 2007 е али ок е за тие пари имаш добри функции и плус добар дизајн според мене. А ако го зимаш од оператор имаш и други опции за околу 9000 може боље да најдеш можеш да видиш во cosmofon, а за подетални карактеристики види на www.gsmarena.com   имаш за сите телефони....
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Veter on Пет Мај 15 2009, 13:17

UKRADI GO

Veter
дебитант
дебитант

Број на мислења : 15
Join date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Dekoman on Нед Јун 07 2009, 00:12

ја ипак би земал нокиа брате!!! цената не им паѓа и после 1 година!!!
вредат дефинитивно! (знам дека ке ме цитирате во врска со цената...али тоа е)
Very Happy

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Djigi on Вто Јун 23 2009, 19:43

Dekoman напиша:ја ипак би земал нокиа брате!!! цената не им паѓа и после 1 година!!!
вредат дефинитивно! (знам дека ке ме цитирате во врска со цената...али тоа е)
Very Happy
Убаво ти си знаеш на секој телефон му паѓа цената после година две

Djigi
дебитант
дебитант

Број на мислења : 22
Join date : 2009-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Djigi on Вто Јун 23 2009, 19:44

Ако земес нокиа или сони ериксон нема да се заебес али немој на лизганје

Djigi
дебитант
дебитант

Број на мислења : 22
Join date : 2009-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 11:12

да ја имам сони ериксон и топ ми е W200I
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Вто Јун 30 2009, 12:48

фиц ја ти препорачувам сони ериксон
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Kokta on Пет Јун 08 2012, 11:59

Samo HTC Very Happy
avatar
Kokta
Администратор
Администратор

Број на мислења : 12
Join date : 2009-10-01
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://www.kompjuterolog.blog.com.mk/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ми треба совет околу телефон

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот