Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Последна Примена Порака

Go down

Последна Примена Порака

Пишување by Manakence_SK on Нед Мај 24 2009, 11:06

Последна Примена СМС..... Кога, Од кого......
Па споделете ја ако сакате Razz Razz

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by Vampo on Нед Мај 24 2009, 23:42

-"абе дома сум не искачам"- од брат ми!

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by fraerce on Пон Мај 25 2009, 00:17

"Да не си за надвор?" од колега
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by Admin on Сре Мај 27 2009, 17:59

imate propushteni povici od 076??????(1)27/05/09 14:03

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by Ficmkd on Сре Мај 27 2009, 18:54

Bezbednosen kod= 2735642946 - my t-mobile хахаха crаp

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by Maja on Чет Мај 28 2009, 01:35

злато јас си легнав а фико го исклучил ком ... те сакам Very Happy и ке ти се јавам утре...
од погодете кој ? -ВЛАТКО
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by fraerce on Саб Јун 06 2009, 16:47

Од космофон, за неплатена последна сметка
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by Manakence_SK on Саб Јун 13 2009, 01:25

Абе што правиш, во колку полагаме СП

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by Ficmkd on Пон Јун 15 2009, 12:35

Trudot, ucenjeto i napornata rabota, sekogas bile nagraduvani. FON stanuva digitalen univerzitet! Zatoa od ovaa godina site novi i postoecki studenti dobivaat:
- besplate HP laptop
- baza od domasna i stranska literatura, celosno vkluceni vo skolarinata bez dopolnitelni trosoci. Prikluci se na najkvalitetniot

хаха од Bluezone реклама... сега можам уште една порака да пратам џабе

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by fraerce on Чет Јун 25 2009, 01:04

уф не се сеќавам.... од дамна неам пратено порака
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 12:18

You are going to die for 7 days-Од Непознат Shocked Shocked Shocked
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by Maja on Вто Jул 07 2009, 01:21

ми прати т-мобиле 50 денари бонус Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by Manakence_SK on Саб Jул 11 2009, 20:43

Пеер ставај кафе

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Вто Aвг 04 2009, 10:10

последна порака-Добродојдовте во зоната на T-Mobile во Хрватска...
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Последна Примена Порака

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот