Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Кое животно сте вие?

Go down

Кое животно сте вие?

Пишување by Manakence_SK on Сре Јун 24 2009, 18:46

Откријте на следниов линк, кое животно сте:


http://www.2on.com/mk

Иаку јас сум МЕЧКА


Последната промена е направена од Manakence_SK на Чет Јун 25 2009, 00:12. Мислењето е променето 3 пати.

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Maja on Сре Јун 24 2009, 20:58

ауф... МАГАРЕ ... (леле ми погодија зашто сум тврдоглава ко магарето ) хахахаха
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 25 2009, 00:13

Maja напиша:ауф... МАГАРЕ ... (леле ми погодија зашто сум тврдоглава ко магарето ) хахахаха

10000% вистина, маја во карактер е поголемо магаре и од самото магаре, кога ќе рече нешто......

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by fraerce on Чет Јун 25 2009, 00:49

Тигар.... не ми се верува ама ајт
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Maja on Чет Јун 25 2009, 01:24

леле брат.. Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Vampo on Чет Јун 25 2009, 01:38

Manakence_SK напиша:
Maja напиша:ауф... МАГАРЕ ... (леле ми погодија зашто сум тврдоглава ко магарето ) хахахаха

10000% вистина, маја во карактер е поголемо магаре и од самото магаре, кога ќе рече нешто......

хахахах Иве ѕвер еј ја реши у 2 потега Smile

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Vampo on Чет Јун 25 2009, 01:39

мачка

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 25 2009, 01:39

Vampo напиша:
Manakence_SK напиша:
Maja напиша:ауф... МАГАРЕ ... (леле ми погодија зашто сум тврдоглава ко магарето ) хахахаха

10000% вистина, маја во карактер е поголемо магаре и од самото магаре, кога ќе рече нешто......

хахахах Иве ѕвер еј ја реши у 2 потега Smile

А не влатко, грешка си, не во 2 потега, во еден пост Smile

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Maja on Чет Јун 25 2009, 01:46

лута сум на иве и влатко за да не им бидам лута некако нека ме смират зашто им следува СКАР Evil or Very Mad Twisted Evil
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Vampo on Чет Јун 25 2009, 02:04

лелелеле нејќам да сум Маја во моментов еј каков ремет Smile не се лути златич зафрканција

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Maja on Чет Јун 25 2009, 02:08

ма каква зафрканција едно женско имате што е активно и тука сите му се нафрлате страм да ви е ... Sad Evil or Very Mad
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Ficmkd on Чет Јун 25 2009, 09:52

Камелеон - ^^

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 25 2009, 10:30

Маја извини зафрканиција, не се лути одма и ти лелеееееее, каква си, ако си лута уште ќе идам да земам нешто за јадење на нервна база Smile!

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Ficmkd on Пет Јун 26 2009, 13:21

Дај и нешто благо и одма ќе се смири

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Manakence_SK on Пет Јун 26 2009, 17:38

Ficmkd напиша:Дај и нешто благо и одма ќе се смири

lol! lol! lol!

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by fraerce on Саб Јун 27 2009, 00:58

Ме направија овца :S :S :S
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Mihe-Iron Maiden on Пон Јун 29 2009, 12:11

Лисица дека сум итар и стрвен гз!!!Све за мене алчен
avatar
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 22
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот