Пуканки
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Пет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Чет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Нед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Нед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Саб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Саб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Саб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Саб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Саб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Саб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Пет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Пет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Пет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Чет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Вто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Нед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Пет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Пон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Нед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Нед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
 
Ficmkd (391)
 
Vampo (334)
 
Maja (271)
 
Admin (198)
 
Mihe-Iron Maiden (197)
 
fraerce (164)
 
Dekoman (79)
 
NenoDimovski (26)
 
Djigi (22)
 


Registered users:

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Registered users:

Пишување by Vampo on Пон Мај 11 2009, 00:27

моментално

Registered Users: Maja, Vampo

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Manakence_SK on Пон Мај 11 2009, 09:43

Не ја свакам темава ?
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Vampo on Пон Мај 11 2009, 10:57

едноставно пастираш тука кои корисници се онлајн Smile
не е нешто сериозно темава онака за заебанција да видиме кој е најчест корисник на форумот Razz

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Maja on Пон Мај 11 2009, 15:57

ке излезе јас зашто Влатко ме ставил секад онлајн за да не барам каде е ...
затоа мене да не ме пишувате дека сум секад онлине ок Sad
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Manakence_SK on Вто Мај 12 2009, 00:03

ахаааа, сеа сватив, инаку кога ке се пуштам јас, нема никој друг онлине Razz
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Manakence_SK on Чет Мај 14 2009, 00:25

In total there are 3 users online :: 3 Registered, 0 Hidden and 0 Guests
Most users ever online was 6 on Tue May 12, 2009 4:21 pm

Registered Users: Maja, Manakence_SK, Vampo
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Vampo on Чет Мај 14 2009, 00:27

тоа е поентата манакенче Smile обајсни и на Маја те молам се мачев подолго време Razz

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Vampo on Чет Мај 14 2009, 00:28

WTF е ова чудово?? БОТС????

Registered Users: Maja, Manakence_SK, Vampo
Bots : Google

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Maja on Чет Мај 14 2009, 00:29

не си се мачел и не лажи ок ... и башка еве вие гледате кој е уклучен а кој не така да немора да гледам јас Very Happy
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Manakence_SK on Чет Мај 14 2009, 00:39

Абе финтата е да видиме кој е најчесто онлине на форумот, и малку тепање време

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by fraerce on Чет Мај 14 2009, 16:38

Севкупно има 2 членови он-лајн :: 1 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Последен пат кога член беше он-лајн е 6 на Вто Мај 12, 2009 4:21 pm

Регистрирани членови: Fraerce
avatar
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 31
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Manakence_SK on Пет Мај 22 2009, 02:07

In total there is 1 user online :: 1 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot
Most users ever online was 6 on Tue May 12, 2009 4:21 pm

Registered Users: Manakence_SK
Bots : Google

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Vampo on Пет Мај 22 2009, 17:50

Our users have posted a total of 836 messages

ова е добро има бајаги пораки со оглед на бројот на редовни корисници на форумот

Registered Users: Admin, Manakence_SK, Vampo

ова е „лошо“, пошо треба малце повеќе активни корисници, не е лошо 3ца али истите сме цело време + ФИЦМКД и МАЈА и НЕНО и ФРАЕРЧЕ

Треба да се превземат мерки за популизација на форумот али прво да се смени името во нешто попријателски настроено, CyberX не велам дека е лошо али звучи како да е форум за Ѕвездени патеки и слични СФ срања (без навреда ако глеа некој)

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Manakence_SK on Пет Мај 22 2009, 18:19

се согласувам со влатко, ова сега за сега повеке на chat личи отколку на форум,
МОРА ДА ГО ЗАЖИВЕЕМЕ

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Maja on Саб Мај 23 2009, 15:58

дада и јас сум за тоа ...
avatar
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Manakence_SK on Саб Мај 23 2009, 17:54

Сега е прашањето како да го популаризираме форумот, или барем да ги натераме членовите да бидат мн поактивни, имаме преку 25 члена од кој само 5 се активни

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Vampo on Саб Мај 23 2009, 19:14

јас мислам дека и сите членови треба малце да се активираат за популизација... Дали на МСН ке пишат топик или тие што имаат фејсбук ке напраат порака таква или колеги на фак и слично што мислите дека би сакале да се зачленат на форумот.

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Admin on Саб Мај 23 2009, 22:36

добра идеја!!!

многу би користело!!!

_________________
avatar
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 29
Местолокација : Skopje

http://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Manakence_SK on Нед Мај 24 2009, 04:36

Јас од дамна го користам тоа, ама според бројот на членови се гледа тоа

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Ficmkd on Вто Јун 02 2009, 13:02

In total there is 1 user online :: 1 Регистрирани, 0 Скриени и 0 Гости

Ficmkd

_________________
People are born ignorant not Stupid. Theu are made stupid by education...
Problem in world is that Stupid people are cocksure and smart people full of doubt…???
People who know me see me as an ass, treat me as an ass.
avatar
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 27
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Vampo on Чет Јун 04 2009, 12:10

Registered Users: Manakence_SK, Vampo

Како е мајсторе

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Manakence_SK on Чет Јун 04 2009, 12:31

Vampo напиша:
Registered Users: Manakence_SK, Vampo

Како е мајсторе


In total there are 2 users online :: 2 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot
Most users ever online was 6 on Tue May 12, 2009 4:21 pm

Registered Users: Manakence_SK, Vampo
Bots : Google

Супер, еве си се спремам за на фах и така

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Vampo on Чет Јун 04 2009, 15:27

Members connected during last 24 hours : Admin, Ficmkd, fraerce, Maja, Manakence_SK, mandy, Marko, Sanya, Vampo

ова се конектирани во последните 24 часа а од нив само 2-3-ца коментираат

и тоа се уклучија пошо пратив маил на сите што се немаа уклучено 7 дена или воопшто не пишале пост

_________________
avatar
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 33
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Manakence_SK on Саб Јун 06 2009, 00:45

In total there is 1 user online :: 1 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot
Most users ever online was 6 on Tue May 12, 2009 4:21 pm

Registered Users: Manakence_SK
Bots : Google

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Manakence_SK on Саб Јун 06 2009, 18:45

In total there are 2 users online :: 2 Registered, 0 Hidden and 0 Guests
Most users ever online was 6 on Tue May 12, 2009 4:21 pm

Registered Users: Good Boy, Manakence_SK

_________________
avatar
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 30
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Re: Registered users:

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот