Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Регистрирајте се EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Регистрирајте се EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Регистрирајте се EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Регистрирајте се EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Регистрирајте се EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Регистрирајте се EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Регистрирајте се EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Регистрирајте се EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Регистрирајте се EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Регистрирајте се EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Регистрирајте се EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Регистрирајте се EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Регистрирајте се EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Регистрирајте се EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Регистрирајте се EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Регистрирајте се EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Регистрирајте се EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Регистрирајте се EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Регистрирајте се EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Регистрирајте се EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Vampo (334)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Maja (271)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Admin (198)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
fraerce (164)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 
Djigi (22)
Регистрирајте се I_vote_lcapРегистрирајте се I_voting_barРегистрирајте се I_vote_rcap 

Сега е точно Пет Јун 02 2023, 01:11

И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.

Обавезнопрочитај пред регистрација !!!Сите членови со самото регистрирање на овој форум се задолжени да ги почитуваатовие правила !!!

 

 

 

1.      Внимавајте на својот јазик, бидете културни ипочитувајте ги останатите членови.

2.      Строго е забранетопцуење, вреѓање, национализам, сексизам или било каква друга дискриминација вопостови и дискусии.

3.      Забрането е пишувањена неважни и неповрзани постови во врска со темата.

4.      Одговорноста за тоашто го напишал членот ја сносува самиот тој.

5.      Не се расправајте содругите членови, модератори, администратори и не употребувајте провокативни,порнографски или расистички аватари и потписи.

6.      Почитувајте јаприватноста на корисниците. Забраното е објавувањње на фотографии, телефонскиброеви, емаил адреси или било каков вид на лични податици без одобрение на тааличност

7.     Сите порнографски содржини се забранети за постирање.

8.     Доколку сте банирано од форумов (привремено или трајно)не е дозволено регистрирање нови кориснички имиња. Секое ново име ќе бидеизбришано и може да придонесе за ваше трајно отстранување од форумот.

9.     Доколко постирате материјал кој не  е дел од вашиот труд, истакнете гооргиналниот автор доколку ви е познат, доколку не – објавете од каде ви е информацијата

10.  Задолжително епишување кирилица за постовите и темите

11.Администраторите и модераторите имаат право безпретходно претходно предупредува да менуваат и бришат мислења/теми.