Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
продолжи ја реченицата - Page 2 EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
продолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_lcapпродолжи ја реченицата - Page 2 I_voting_barпродолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
продолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_lcapпродолжи ја реченицата - Page 2 I_voting_barпродолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_rcap 
Vampo (334)
продолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_lcapпродолжи ја реченицата - Page 2 I_voting_barпродолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_rcap 
Maja (271)
продолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_lcapпродолжи ја реченицата - Page 2 I_voting_barпродолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_rcap 
Admin (198)
продолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_lcapпродолжи ја реченицата - Page 2 I_voting_barпродолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
продолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_lcapпродолжи ја реченицата - Page 2 I_voting_barпродолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_rcap 
fraerce (164)
продолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_lcapпродолжи ја реченицата - Page 2 I_voting_barпродолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_rcap 
Dekoman (79)
продолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_lcapпродолжи ја реченицата - Page 2 I_voting_barпродолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
продолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_lcapпродолжи ја реченицата - Page 2 I_voting_barпродолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_rcap 
Djigi (22)
продолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_lcapпродолжи ја реченицата - Page 2 I_voting_barпродолжи ја реченицата - Page 2 I_vote_rcap 


продолжи ја реченицата

5 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Vampo Вто Јун 30 2009, 14:34

али изглеа изгуби пошо
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 14:38

комшијата и ги ѕиркаше картите
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Vampo Вто Јун 30 2009, 14:53

а она ко божем не глеа
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 14:57

се сврте и го мавна по носот
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Ficmkd Вто Јун 30 2009, 18:22

И овој и даде нокаут, но во тој момент
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 21:10

истрча мажот и настана голема тепачка
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Manakence_SK Сре Jул 01 2009, 00:03

ама кога рикна магарети ги исплаши сите
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Mihe-Iron Maiden Сре Jул 01 2009, 18:41

манекенче магарето е мртво шитај горе Very Happy
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Mihe-Iron Maiden Сре Jул 01 2009, 18:42

читај*
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Mihe-Iron Maiden Сре Jул 01 2009, 18:43

Mihe-Iron Maiden напиша:и на крај зеде секира и го расцвета на пола
lol! lol! lol! lol! lol! afro afro
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Manakence_SK Саб Jул 11 2009, 20:46

аха ок.

Тогаш жената се соблече
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Ficmkd Нед Jул 12 2009, 12:20

и мажот здиве
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Jул 13 2009, 23:08

бидејки дозна дека таа е уствари Травестит
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Manakence_SK Сре Jул 15 2009, 00:29

ама таа све негираше све
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пет Jул 17 2009, 12:19

Но џабе кога имаше п**** Very Happy
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Ficmkd Нед Jул 19 2009, 20:34

This go too far....
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

продолжи ја реченицата - Page 2 Empty Re: продолжи ја реченицата

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот