Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Cech najbolje golman u svet EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Cech najbolje golman u svet EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Cech najbolje golman u svet EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Cech najbolje golman u svet EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Cech najbolje golman u svet EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Cech najbolje golman u svet EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Cech najbolje golman u svet EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Cech najbolje golman u svet EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Cech najbolje golman u svet EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Cech najbolje golman u svet EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Cech najbolje golman u svet EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Cech najbolje golman u svet EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Cech najbolje golman u svet EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Cech najbolje golman u svet EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Cech najbolje golman u svet EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Cech najbolje golman u svet EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Cech najbolje golman u svet EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Cech najbolje golman u svet EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Cech najbolje golman u svet EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Cech najbolje golman u svet EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Cech najbolje golman u svet I_vote_lcapCech najbolje golman u svet I_voting_barCech najbolje golman u svet I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Cech najbolje golman u svet I_vote_lcapCech najbolje golman u svet I_voting_barCech najbolje golman u svet I_vote_rcap 
Vampo (334)
Cech najbolje golman u svet I_vote_lcapCech najbolje golman u svet I_voting_barCech najbolje golman u svet I_vote_rcap 
Maja (271)
Cech najbolje golman u svet I_vote_lcapCech najbolje golman u svet I_voting_barCech najbolje golman u svet I_vote_rcap 
Admin (198)
Cech najbolje golman u svet I_vote_lcapCech najbolje golman u svet I_voting_barCech najbolje golman u svet I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Cech najbolje golman u svet I_vote_lcapCech najbolje golman u svet I_voting_barCech najbolje golman u svet I_vote_rcap 
fraerce (164)
Cech najbolje golman u svet I_vote_lcapCech najbolje golman u svet I_voting_barCech najbolje golman u svet I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Cech najbolje golman u svet I_vote_lcapCech najbolje golman u svet I_voting_barCech najbolje golman u svet I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Cech najbolje golman u svet I_vote_lcapCech najbolje golman u svet I_voting_barCech najbolje golman u svet I_vote_rcap 
Djigi (22)
Cech najbolje golman u svet I_vote_lcapCech najbolje golman u svet I_voting_barCech najbolje golman u svet I_vote_rcap 


Cech najbolje golman u svet

+2
Ficmkd
Petr Cech=Mihe!!!!!
6 posters

Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Cech najbolje golman u svet

Пишување by Petr Cech=Mihe!!!!! Нед Јун 07 2009, 22:52

o_O povtorno se povtoruvaat 2006,2007,2008 i sea 2009 PETR CECH 4 pati po red najdobar golman vo svet Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D amg se palkam ej!!!!!! Very Happy Very Happy farao king cheers cheers cheers
Petr Cech=Mihe!!!!!
Petr Cech=Mihe!!!!!
дебитант
дебитант

Број на мислења : 5
Join date : 2009-06-06
Age : 27
Местолокација : Skupi

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Petr Cech=Mihe!!!!! Нед Јун 07 2009, 22:53

koj ima neso protiv ajde na duel da go resam!
Petr Cech=Mihe!!!!!
Petr Cech=Mihe!!!!!
дебитант
дебитант

Број на мислења : 5
Join date : 2009-06-06
Age : 27
Местолокација : Skupi

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Ficmkd Нед Јун 07 2009, 23:14

Тооо звер Smile само така хахахаха ко братучет да си ми
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Manakence_SK Пон Јун 08 2009, 00:24

Petr Cech=Mihe!!!!! ПИШУВАЈ НА КИРИЛИЦА
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Dekoman Пон Јун 08 2009, 00:57

Manakence_SK напиша:Petr Cech=Mihe!!!!! ПИШУВАЈ НА КИРИЛИЦА

БРЕЈ ВИЕ АДМИНИСТРАТОРИТЕ НЕ ДОЗВОЛУВАТЕ НИ МАЛКУ ЛАПСУЗ, ШТО ДЕКА 2/3 ПОСТА ИМА НА ЛАТИНИЦА БРЕЈЈЈ afro

Dekoman
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 79
Join date : 2009-05-14
Местолокација : Некаде во светов...па десно!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1559570830

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Vampo Пон Јун 08 2009, 01:31

Добар е Чех али мислам дека Акинфеев е подобар Smile
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Manakence_SK Сре Јун 10 2009, 15:21

Good Boy напиша:
Manakence_SK напиша:Petr Cech=Mihe!!!!! ПИШУВАЈ НА КИРИЛИЦА

БРЕЈ ВИЕ АДМИНИСТРАТОРИТЕ НЕ ДОЗВОЛУВАТЕ НИ МАЛКУ ЛАПСУЗ, ШТО ДЕКА 2/3 ПОСТА ИМА НА ЛАТИНИЦА БРЕЈЈЈ afro

Абе нека има неколку постови, не е тоа проблем, туки да се реагира на време, да не стане навика и сите постови понатаму да бидат на латиница
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Mihe-Iron Maiden Нед Јун 28 2009, 16:45

точно е ова напишано...
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Manakence_SK Нед Јун 28 2009, 21:18

Gago&Mihe напиша:точно е ова напишано...

На што мислиш ?
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 11:10

За Чех дека е најбоље голман у свет ЧЕЛЗИ ЗАСЕКОГАШ!!!
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 13:46

cheers
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Vampo Вто Јун 30 2009, 14:13

Брат ѕвер е Чех али Акинфеев е боље Smile
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 14:15

вампо абе како имаш тоа одоздоле левел 60 итн. ја си напраив и го ставив кај потпис и нејке!
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Manakence_SK Вто Јун 30 2009, 14:17

има опција за уклучување на потпис, да не ти е исклучено тоа
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Vampo Вто Јун 30 2009, 14:18

ај сеа пиши пост
да видиш
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 14:20

сеа да видам
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Manakence_SK Вто Јун 30 2009, 14:21

еве го бе, се појави Very Happy
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 14:24

вововофдагоадфјгаодгјдаоф се палам еј фала фала фала
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Cech najbolje golman u svet Empty Re: Cech najbolje golman u svet

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот