Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
гласање EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
гласање EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
гласање EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
гласање EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
гласање EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
гласање EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
гласање EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
гласање EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
гласање EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
гласање EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
гласање EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
гласање EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
гласање EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
гласање EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
гласање EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
гласање EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
гласање EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
гласање EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
гласање EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
гласање EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
гласање I_vote_lcapгласање I_voting_barгласање I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
гласање I_vote_lcapгласање I_voting_barгласање I_vote_rcap 
Vampo (334)
гласање I_vote_lcapгласање I_voting_barгласање I_vote_rcap 
Maja (271)
гласање I_vote_lcapгласање I_voting_barгласање I_vote_rcap 
Admin (198)
гласање I_vote_lcapгласање I_voting_barгласање I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
гласање I_vote_lcapгласање I_voting_barгласање I_vote_rcap 
fraerce (164)
гласање I_vote_lcapгласање I_voting_barгласање I_vote_rcap 
Dekoman (79)
гласање I_vote_lcapгласање I_voting_barгласање I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
гласање I_vote_lcapгласање I_voting_barгласање I_vote_rcap 
Djigi (22)
гласање I_vote_lcapгласање I_voting_barгласање I_vote_rcap 


гласање

5 posters

Go down

Дали сакаш да се отстрани темата мода и убавина

гласање I_vote_lcap40%гласање I_vote_rcap 40% 
[ 2 ]
гласање I_vote_lcap20%гласање I_vote_rcap 20% 
[ 1 ]
гласање I_vote_lcap40%гласање I_vote_rcap 40% 
[ 2 ]
 
Општо гласови : 5
 
 
Poll closed

гласање Empty гласање

Пишување by Vampo Саб Мај 09 2009, 14:57

Јас мислам дека треба да се тргне темата мода и убавина никој не е заинтересиран за шминки и фешн тв и слично
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

гласање Empty Re: гласање

Пишување by Ficmkd Саб Мај 09 2009, 21:52

Crap Razz иначе морав да го пишам ова на инглиш фонт зошо на наше го нема истото значење
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

гласање Empty Re: гласање

Пишување by Manakence_SK Саб Мај 09 2009, 22:38

Штом мислите така, ок :S
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

гласање Empty Re: гласање

Пишување by Ficmkd Нед Мај 10 2009, 10:25

Нека стои не ми смета ама тапа е никој не пишува Razz
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

гласање Empty Re: гласање

Пишување by Manakence_SK Пон Мај 11 2009, 23:31

Знам дека е тапа, сега за сега нека седи додека се разработи, ако и тогаш е тапа ке го бришеме
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

гласање Empty Re: гласање

Пишување by fraerce Сре Мај 13 2009, 09:55

Нов сум, па незнам зашто би требало да се избрише
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

гласање Empty Re: гласање

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 10:26

бриши одма Very Happy
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

гласање Empty Re: гласање

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот