Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Хоби EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Хоби EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Хоби EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Хоби EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Хоби EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Хоби EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Хоби EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Хоби EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Хоби EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Хоби EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Хоби EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Хоби EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Хоби EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Хоби EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Хоби EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Хоби EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Хоби EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Хоби EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Хоби EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Хоби EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Хоби I_vote_lcapХоби I_voting_barХоби I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Хоби I_vote_lcapХоби I_voting_barХоби I_vote_rcap 
Vampo (334)
Хоби I_vote_lcapХоби I_voting_barХоби I_vote_rcap 
Maja (271)
Хоби I_vote_lcapХоби I_voting_barХоби I_vote_rcap 
Admin (198)
Хоби I_vote_lcapХоби I_voting_barХоби I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Хоби I_vote_lcapХоби I_voting_barХоби I_vote_rcap 
fraerce (164)
Хоби I_vote_lcapХоби I_voting_barХоби I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Хоби I_vote_lcapХоби I_voting_barХоби I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Хоби I_vote_lcapХоби I_voting_barХоби I_vote_rcap 
Djigi (22)
Хоби I_vote_lcapХоби I_voting_barХоби I_vote_rcap 


Хоби

+3
Ficmkd
Admin
Manakence_SK
7 posters

Go down

Хоби Empty Хоби

Пишување by Manakence_SK Пон Мај 11 2009, 23:19

Ваше омилено хоби


Последната промена е направена од Manakence_SK на Вто Мај 12 2009, 01:49. Мислењето е променето 1 пати
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Admin Вто Мај 12 2009, 00:59

сега за сега правење веб страни ( сега повеќе учење)
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 33
Местолокација : Skopje

https://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Ficmkd Вто Мај 12 2009, 01:03

Јас дремење на нет играње некои игри и копање по страни Very Happy
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Admin Вто Мај 12 2009, 01:05

копањето на нет ти е најдобро!!!

се што знам така научив!!!
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 33
Местолокација : Skopje

https://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Vampo Чет Мај 14 2009, 00:43

бифшо хоби ми е World of Warcraft сеа ми е Маја М_ _ _ _ _ _ _
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Ficmkd Чет Мај 14 2009, 15:02

Иначе за учење нема што да учам тоа што ме интересера до сега знам... Very Happy А сакам да научам повеќе ама некогаш едноставно ме мрзи...
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by fraerce Чет Мај 14 2009, 16:44

Хоби ми е трчање по кеј
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Veter Пет Мај 15 2009, 13:14

mene hobi mi e da nemam hobi

Veter
дебитант
дебитант

Број на мислења : 15
Join date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Mihe-Iron Maiden Нед Јун 28 2009, 16:46

WOW и фудбал
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Manakence_SK Нед Јун 28 2009, 21:24

Gago&Mihe напиша:WOW и фудбал

Фудбал на нитендо, сони, комјутер, да гледаш на тв, или да играш ? Smile
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 12:08

да играм у живо сакаш да се решиме една партија викторија Razz
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Ficmkd Пон Јун 29 2009, 13:19

хахахахахахахаха
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Mihe-Iron Maiden Вто Јун 30 2009, 21:12

шо е смешно бе брат ке ве решам сите
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Manakence_SK Сре Jул 01 2009, 00:05

Ќе се договориме некој ден,
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Mihe-Iron Maiden Сре Jул 01 2009, 10:00

за кој си во фудбал?Ама јас сум голман али ако
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Manakence_SK Сре Jул 01 2009, 11:50

За никој, слабо следам фудбал, гледам само кога е некое дерби
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Хоби Empty Re: Хоби

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот