Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Каде вечер? EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Каде вечер? EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Каде вечер? EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Каде вечер? EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Каде вечер? EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Каде вечер? EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Каде вечер? EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Каде вечер? EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Каде вечер? EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Каде вечер? EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Каде вечер? EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Каде вечер? EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Каде вечер? EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Каде вечер? EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Каде вечер? EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Каде вечер? EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Каде вечер? EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Каде вечер? EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Каде вечер? EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Каде вечер? EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Каде вечер? I_vote_lcapКаде вечер? I_voting_barКаде вечер? I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Каде вечер? I_vote_lcapКаде вечер? I_voting_barКаде вечер? I_vote_rcap 
Vampo (334)
Каде вечер? I_vote_lcapКаде вечер? I_voting_barКаде вечер? I_vote_rcap 
Maja (271)
Каде вечер? I_vote_lcapКаде вечер? I_voting_barКаде вечер? I_vote_rcap 
Admin (198)
Каде вечер? I_vote_lcapКаде вечер? I_voting_barКаде вечер? I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Каде вечер? I_vote_lcapКаде вечер? I_voting_barКаде вечер? I_vote_rcap 
fraerce (164)
Каде вечер? I_vote_lcapКаде вечер? I_voting_barКаде вечер? I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Каде вечер? I_vote_lcapКаде вечер? I_voting_barКаде вечер? I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Каде вечер? I_vote_lcapКаде вечер? I_voting_barКаде вечер? I_vote_rcap 
Djigi (22)
Каде вечер? I_vote_lcapКаде вечер? I_voting_barКаде вечер? I_vote_rcap 


Каде вечер?

+2
Manakence_SK
Ficmkd
6 posters

Go down

Каде вечер? Empty Каде вечер?

Пишување by Ficmkd Вто Мај 05 2009, 22:20

Каде вечер не мислев баш за денес вечер него мислев петок сабота.... Позз иначе за петок ја иам планирано у кафана па после city/priority или пак може рицер ама таму неќам ама не зависи од мене Very Happy позз до сите што читаат
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Manakence_SK Сре Мај 06 2009, 09:22

Чекај бе другарче рано е за викенд, а вечер може некаде на кафе
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Maja Чет Мај 14 2009, 15:29

вечер дома ..над книга.. Sad
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by fraerce Чет Мај 14 2009, 16:39

хехехехе, почнаа колоквиумите Very Happy
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Vampo Чет Мај 14 2009, 21:21

вечер шемата е на МСН сите на групен!! CHAT!!!
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by fraerce Сре Мај 20 2009, 21:54

Вечер во кревет
fraerce
fraerce
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 164
Join date : 2009-05-13
Age : 36
Местолокација : Во Жолто Комбе

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Vampo Саб Јун 20 2009, 16:07

вечер над книга нигде не идам...
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Ficmkd Чет Јун 25 2009, 09:59

Вечер? хмм неам појма... среда е ваљда нигде
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 10:35

вечер пред компјутер
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Manakence_SK Пон Јун 29 2009, 10:41

Има нов закон кој вели дека после 21h, не смее да се седи пред пц. Истото важи ако играш WOW Razz
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 10:44

Mad Mad Mad Mad не е фер
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 12:25

ке ја тужам Владата
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Ficmkd Пон Јун 29 2009, 13:07

хахахахахахаха како не
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Mihe-Iron Maiden Пон Јун 29 2009, 18:11

ај у шо кладба бре!
Mihe-Iron Maiden
Mihe-Iron Maiden
форум newbie
форум newbie

Број на мислења : 197
Join date : 2009-05-27
Age : 27
Местолокација : Кисела Вода,Населба О_о

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот