Пуканки


Join the forum, it's quick and easy

Пуканки
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Latest topics
» Ми треба совет околу телефон
Ме нервира.....!!!! EmptyПет Јун 08 2012, 11:59 by Kokta

» Купување од САД
Ме нервира.....!!!! EmptyЧет Дек 15 2011, 00:51 by Tapco

» итно
Ме нервира.....!!!! EmptyНед Јан 10 2010, 02:14 by Kokta

» Денес станав у...
Ме нервира.....!!!! EmptyНед Ное 15 2009, 02:30 by Manakence_SK

» Добродојдовте повелете претставете се!!!!
Ме нервира.....!!!! EmptyСаб Окт 10 2009, 20:02 by S@T@

» Александре Пато потпиша за Лондонскиот гигант Челзи
Ме нервира.....!!!! EmptyСаб Окт 10 2009, 20:01 by S@T@

» Преку Смајли Покажете Како Сте Моментално Расположени
Ме нервира.....!!!! EmptyСаб Окт 03 2009, 14:55 by Vampo

» Што се според вас ПАПУЧАРИ
Ме нервира.....!!!! EmptyСаб Окт 03 2009, 01:30 by Manakence_SK

» Hardware и све во врска со него
Ме нервира.....!!!! EmptyСаб Окт 03 2009, 01:09 by RIC77

» Прашања, совети, проблеми околу и во врска со автомобилите!!
Ме нервира.....!!!! EmptyСаб Окт 03 2009, 01:07 by RIC77

» Новото Поскапување на горивото
Ме нервира.....!!!! EmptyПет Окт 02 2009, 22:25 by RIC77

» Најинтересни вицови :))
Ме нервира.....!!!! EmptyПет Окт 02 2009, 17:42 by Manakence_SK

» Совети и трикови за вашиот компјутер
Ме нервира.....!!!! EmptyПет Окт 02 2009, 02:51 by RIC77

» Интересни Слики
Ме нервира.....!!!! EmptyЧет Окт 01 2009, 22:08 by Kokta

» Последна Примена Порака
Ме нервира.....!!!! EmptyВто Aвг 04 2009, 10:10 by Mihe-Iron Maiden

» продолжи ја реченицата
Ме нервира.....!!!! EmptyНед Jул 19 2009, 20:34 by Ficmkd

» Што јадам/пијам сега кога седам на компјутер
Ме нервира.....!!!! EmptyПет Jул 17 2009, 12:21 by Mihe-Iron Maiden

» Текстови од вашите најдобри песни
Ме нервира.....!!!! EmptyПон Jул 13 2009, 23:10 by Mihe-Iron Maiden

» Клипови
Ме нервира.....!!!! EmptyНед Jул 12 2009, 15:26 by Maja

» На Буквата, на буквата ..
Ме нервира.....!!!! EmptyНед Jул 12 2009, 12:18 by Ficmkd

Top posters
Manakence_SK (666)
Ме нервира.....!!!! I_vote_lcapМе нервира.....!!!! I_voting_barМе нервира.....!!!! I_vote_rcap 
Ficmkd (391)
Ме нервира.....!!!! I_vote_lcapМе нервира.....!!!! I_voting_barМе нервира.....!!!! I_vote_rcap 
Vampo (334)
Ме нервира.....!!!! I_vote_lcapМе нервира.....!!!! I_voting_barМе нервира.....!!!! I_vote_rcap 
Maja (271)
Ме нервира.....!!!! I_vote_lcapМе нервира.....!!!! I_voting_barМе нервира.....!!!! I_vote_rcap 
Admin (198)
Ме нервира.....!!!! I_vote_lcapМе нервира.....!!!! I_voting_barМе нервира.....!!!! I_vote_rcap 
Mihe-Iron Maiden (197)
Ме нервира.....!!!! I_vote_lcapМе нервира.....!!!! I_voting_barМе нервира.....!!!! I_vote_rcap 
fraerce (164)
Ме нервира.....!!!! I_vote_lcapМе нервира.....!!!! I_voting_barМе нервира.....!!!! I_vote_rcap 
Dekoman (79)
Ме нервира.....!!!! I_vote_lcapМе нервира.....!!!! I_voting_barМе нервира.....!!!! I_vote_rcap 
NenoDimovski (26)
Ме нервира.....!!!! I_vote_lcapМе нервира.....!!!! I_voting_barМе нервира.....!!!! I_vote_rcap 
Djigi (22)
Ме нервира.....!!!! I_vote_lcapМе нервира.....!!!! I_voting_barМе нервира.....!!!! I_vote_rcap 


Ме нервира.....!!!!

+4
Maja
Ficmkd
Manakence_SK
Vampo
8 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Ме нервира.....!!!!

Пишување by Vampo Пет Мај 22 2009, 17:30

КОЈ ТЕ НЕРВИРА ОД ФОРУМОВ?? Олесни се тука Razz немора ултимате карање нека биде и заебанција
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Пет Мај 22 2009, 18:23

Може и тепачка преку нет, да видиме како ќе изгледа тоа
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Ficmkd Пет Мај 22 2009, 23:03

ТОЈ ШТО ЈА ПОЧНА ТЕМАТА ЌЕ ГО СРЕДАМ НЕКОЈ ДЕН... МНОГУ СЕ ЦЕПА!!!!
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Саб Мај 23 2009, 02:17

Ајде пробај, ама на страна на вампо има 3 сигурни, тепачка може да се направи одма
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Vampo Саб Мај 23 2009, 10:49

this myth is BUSTED!!!
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Maja Саб Мај 23 2009, 16:07

немојте да ми го рчкате Влатко ...МИРНИ СИТЕ ...ЛОШИ ДЕЦА СТЕ СИТЕ ...
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Vampo Саб Мај 23 2009, 16:12

така злато мое бранете ме со Manakence, иначе опасен е ФИЦМКД Razz коа моча у снег дупка праи, а се потпишува на цементот!!
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Саб Мај 23 2009, 17:42

Значи фицмк сега за сега сме 3 на 1, барај друштво, инаку си го јадел на велико Smile
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Саб Мај 23 2009, 17:49

Сега да ги одредиме правилата на борбата, каде ке има борба, и со што ке има борба Very Happy
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Maja Саб Мај 23 2009, 18:24

хахахах јас во прв ред да гледам и да пукам сеир хахаххаах
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Нед Мај 24 2009, 04:38

а така не може, јас и ти го браниме вампо, од фицмк и нековата багра
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Maja Нед Мај 24 2009, 23:57

Од двете страни сум ...поинтересно да биде ... или неутрална за да гледам борба (тепачка) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Пон Мај 25 2009, 00:29

Маја Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , не може така, сега се формира тим, кој против кого, или ке бидеш со вампо и мене, или со фицмк Very Happy
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Vampo Пон Мај 25 2009, 00:34

она секад сака да е добра со сите да не помислат лошо за неа Razz како и да е доволно сме јаки со Иве ако сака Маја нека се придружи не ја молиме нели Иве
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Пон Мај 25 2009, 00:42

Точно така.... ако не сака, не мора Very Happy
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Maja Пон Мај 25 2009, 02:13

морам да го подржам иначе тешко мене... извини фико ама од негова сум а малку и од твоја...
Луѓе не ме зезајте сеа незнам од кај да бидам најдете други двајца и ке правиме тим вака не мозе не иде да се "караат" браќа и плус еден ми е дечко еден ми е девер...стварно не може јас сум у средина .. така да нови двајца нека се пријават награда за победникот ајвар сто ке го прави Влатко пошо вика дека знае да прави ајвар...
тоооа фико го наместивме да прави ајвар ахахахаххааххаххаххах
извини злато.... ке ти помогнам во правењето ..ајвар
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy хахаахахахахХАХАХХАахахахахахха Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Пон Мај 25 2009, 12:29

не е ова за парови за тепање па да се најдат други двајца, туку кој кого нервира, па имаше рчка меѓу вампо и фиц, затоа кој позади кого ке настане, а јас нема да дозволам да прави вампо ајвар Evil or Very Mad АЈДЕ ДА тТЕ ВИДАМ СЕГА ????
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Ficmkd Пон Мај 25 2009, 22:38

Епа види вака... За тепачката влатко ќе го средам брзо не е проблем иам и докази и снимка како го праам тоа ама за манекенче ... тешка борба ќе биде ќе мора да го викам џиги на помош а за маја Evil or Very Mad ШТО СЕ СВРТЕ ПРОТИВ МЕНЕ Evil or Very Mad за нејзе ќе најдеме лек.... А за ајварот Влатко докажа дека он го праел а јас врска неам така да он ќе го праи.... и тука ја искачам како победник
Ficmkd
Ficmkd
Ѕвероштина
Ѕвероштина

Број на мислења : 391
Join date : 2009-05-05
Age : 32
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Maja Вто Мај 26 2009, 17:19

фико од твоја страна сум ... така да затоа Влатко ке прави ајвар , не ми се лути мене ок Sad
А манакенче што ти па толку го браниш Влатко а ???Тој ти е дада или јас а ???? Evil or Very Mad Еј ме продаде значи...страм да ти е ова нема да ти го заборавам ЛОШО ДЕТЕ СИ
Како и да е пошо манакенче не е од моја страна така да он и Влатко нека прават ајвар а јас и фико ке гледаме и ке јадеме Very Happy
фико договорено ?-сеа не ми се лути Very Happy
Maja
Maja
златото на Vampo
златото на Vampo

Број на мислења : 271
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : дома :)

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Вто Мај 26 2009, 17:35

Ајдеееееееееееееееее ке видиме кој ке прави ајвар.........
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Vampo Вто Мај 26 2009, 19:01

Иве не само ајвар и лутеница ќе напраат остај ги ќе видат они!!
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Manakence_SK Сре Мај 27 2009, 01:12

Абе да не им се заарни, па на сите да земат да им прават Very Happy
Manakence_SK
Manakence_SK
Администратор
Администратор

Број на мислења : 666
Join date : 2009-05-03
Age : 34
Местолокација : Tuka Nekade

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Vampo Сре Мај 27 2009, 16:36

У старт губат да не зборам за понатаму...Глеам Админ нешо мудро си молчи изглеа у последен момент ќе завземе страна
Vampo
Vampo
Admin CEO
Admin CEO

Број на мислења : 334
Join date : 2009-05-05
Age : 37
Местолокација : сегде само дома не

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Admin Сре Мај 27 2009, 16:37

не се мешам во фамилијарни расправии!!! Very Happy
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 33
Местолокација : Skopje

https://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Admin Сре Мај 27 2009, 16:38

а ако сакате да ми правите ајвар не е проблем радо ке прифатам Very Happy
Admin
Admin
Администратор
Администратор

Број на мислења : 198
Join date : 2009-04-25
Age : 33
Местолокација : Skopje

https://pukanki.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ме нервира.....!!!! Empty Re: Ме нервира.....!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот